Otwarte niebo

Audiobook: Otwarte niebo

 

Henryk Wieja

 

HENRYK WIEJA

 

4 godz. 3 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Zycie i Misja

 

Audiobook niedostępny

24,00 zł

24,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Otwarte niebo

  Otwarte niebo

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 5-908219-97-0273

  format: 13,5x19 cm
  Producent: Zycie i Misja


  Otwarte niebo, czyli jak poruszać się w duchowej rzeczywistości

  Wykład 1: Przyczółek Bożego Królestwa. Pan Jezus mówi do każdego z nas, byśmy skupiali się na tym, co On czyni i już uczynił. To wyzwoli w nas więcej wdzięczności. A to, na czym się skupiamy, kształtuje również atmosferę wokół nas – uwalnia wonność. Czy to jest wonność Chrystusa?

  Wykład 2: Duchowa ofensywa. Rozpoczął się nowy rozdział w historii ludzkości i Kościoła. Bóg buduje swój przybytek tutaj na ziemi, a my, Jego lud, jesteśmy brama Królestwa Niebios. Piekło nie ostoi się przed Królestwem Nieba, bo w duchowej ofensywie światłość wypiera ciemność. Przez Chrystusa Bóg zaczął nowa formę przebywania wśród swojego ludu.

  Wykład 3: Tajemnice nieba. Kto nam powie, jak wygląda niebiańska rzeczywistość? Bóg chce udostępnić swojemu ludowi, każdemu z nas, ukryte tajemnice. Szuka tych, którym na tym naprawdę zależy, maja czyste serce i przychodzą do Boga z gotowością do posłuszeństwa w zastosowaniu Jego zasad i Jego woli.

  Wykład 4: Ćwiczenie duchowych zmysłów. Boże Słowo mówi, że jako ludzie wierzący poruszamy się w duchowej rzeczywistości. Bóg nas do niej zaprasza. Zobacz to wiara, oczami serca. Wiara jest nasłuchiwaniem Boga. Bądź przemieniony przez odnowienie umysłu i poddanie Bogu swoich myśli i wyobraźni.

  Wykład 5: Kolektywna wiara. Bóg ma wspaniały plan dla swojego Kościoła. Pragnie, abyśmy jako Jego Kościół byli miejscem Jego obecności, spoczywania na nas. On chce nas napełniać swoim Świętym Duchem aż do przelewu i chce, byśmy byli jak Jezus – pełni miłości. Zaprasza, abyśmy nie byli obserwatorami lecz uczestnikami tego, co On czyni.  Opinie

  Napisz opinię

  Otwarte niebo

  Otwarte niebo

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: