Śladami Jana Pawła II

Audiobook: Śladami Jana Pawła II

 

o. Józef Augustyn SJ

 

o. Józef Augustyn SJ

 

3 godz. 40 min.

 

Pudełko DVD

 

WAM

 

Wysyłamy: w ciągu 7-10 dni

17,60 zł

17,60 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Śladami Jana Pawła II

  Śladami Jana Pawła II

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 5900-759-1077-13
  format: 16,5 x 19 cm
  Producent: WAM

  Śladami Jana Pawła II to zapis na żywo skupienia rekolekcyjnego Józefa Augustyna SJ wygłoszonego w Centrum Duchowości w Częstochowie 2009 r.

  Inspirując się
  Testamentem Jana Pawła II oraz osobistym doświadczeniem, Autor ukazuje niezwykłą osobowość, charyzmat i świętość Jana Pawła II: jego niezłomne zaufanie Bogu, głębię modlitwy, odwagę wiary, poświęcenie w służbie Kościołowi, wrażliwość na bliźnich - szczególnie na ubogich, ducha odwagi w cierpieniu oraz mężne i "pożyteczne" umieranie.

  "Śmierć Jana Pawła II poruszyła nas dogłębnie. W dniach ostatniej choroby, umierania i pogrzebu Jana Pawła II, na chwilę zapomnieliśmy o naszych własnych problemach, interesach, bolączkach, urazach, namiętnościach. W tych niezwykłych dniach kwietnia 2005 roku godzinami modliliśmy się wspólnie, choć przecież wcale na co dzień tacy pobożni nie jesteśmy. Po kilku tygodniach wróciliśmy do naszego normalnego stanu, stanu naszej "małej pobożności", ale w tamtych dniach spędzaliśmy wiele czasu na wspólnych marszach, mszach świętych, apelach, mimo że ciągle nam się śpieszy. Wówczas mieliśmy jednak czas. Ciągle załatwiamy jakieś sprawy: ważne lub błahe, ale wówczas przerwaliśmy nasze bieganie. Jeżeli ze śmiercią Jana Pawła II zrozumieliśmy małą cząstkę prawdy o naszym życiu, to łatwo przeczuć, że przy własnej śmierci wreszcie zrozumiemy całą prawdę, bo przecież nawet śmierć tak ważnego dla nas człowieka, jak Jan Paweł II, nie da się porównać z własną śmiercią" (Józef Augustyn SJ, fragment rozważań).

  Opinie

  Napisz opinię

  Śladami Jana Pawła II

  Śladami Jana Pawła II

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: