Promocja dnia

 • -40%

  21,54 zł 35,90 zł -40% W magazynie
  Offer ends in:
  Daniel Cole
  ADAM BAUMAN

  21,54 zł 35,90 zł
  Obniżka!
Przygotowani na Boże poruszenie

Audiobook: Przygotowani na Boże poruszenie

 

John Paul Jackson

 

John Paul Jackson

 

4 godz. 1 min.

 

Pudełko DVD

 

Zycie i Misja

 

Audiobook niedostępny

24,00 zł

24,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przygotowani na Boże poruszenie

  Przygotowani na Boże poruszenie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  format: 13,5 x 19cm
  Wydawca: "Życie i Misja"
  ISBN: 5908-226-377-03-4

  TEMATY WYKŁADÓW:
  Poznanie natury Boga siłą Jego ludu
  Kluczem do zrozumienia tego, jak Bóg działa i dlaczego, jest poznanie wymiaru duchowego wszystkiego, co dzieje się między niebem a ziemią. Mówca przedstawia podstawowe przymioty Boga, którymi są wieczność, wszechobecność, wszechwiedza i wszechmoc. Tłumaczy, jak myśleć i działać zgodnie z kategoriami Bożego Królestwa.

  Zrozumienie autorytetu w Bożym Królestwie
  Człowiekowi potrzebna jest świadomość tego, jakim autorytetem został obdarzony przez Boga. Dzięki zwycięstwu Jezusa na krzyżu przeciwnik nie ma już władzy nad tymi, którzy uwierzyli w Syna Bożego. Zostali przez Niego wykupieni i otrzymali z powrotem utracony autorytet. Bożym pragnieniem jest, byśmy korzystali z tego autorytetu i ustanawiali na ziemi Jego Królestwo.

  Przyjęcie istoty Bożej sprawiedliwości
  Prawo i sprawiedliwość są podstawą tronu Bożego. Niewielu wierzących ma świadomość tego, że mogą domagać się Bożej sprawiedliwości dla siebie. Przeciwnik Boga okrada człowieka z błogosławieństw i nie chce, by chrześcijanie dostąpili sprawiedliwości. Warunkiem korzystania z przywilejów Bożej sprawiedliwości jest prawe życie w mocy zwycięstwa Jezusa Chrystusa.

  Zwyciężanie w czasie burz i sztormów
  Dając nam konkretne zlecenie, Bóg wie, że wypełnimy je z Jego pomocą, pomimo burz. Nie możemy i nie musimy poddawać się w obliczu trudności. Sam Bóg chce nas nauczyć, jak przejść przez burze zwycięsko. Chce prowadzić nas przez sztormy. Jest w stanie poruszyć niebo i ziemię, by Jego ludzie wypełnili Jego wolę.


  John Paul Jackson napisał kilka książek, wydał wiele albumów z nagraniami muzyki uwielbiającej, wydaje czasopismo pt. AWE oraz brał udział w programach telewizyjnych.
  W 1993 roku John Paul Jackson założył Streams Ministries International, organizację non-profit, której celem jest zachęcanie, motywowanie i wyposażanie chrześcijan do wzrastania w dojrzałości, mądrości, charakterze i świętości. Od ponad dwudziestu lat stoi w pierwszym szeregu służby proroczej.
  John Paul wraz z żoną Diane mają dwoje dzieci i dwoje wnucząt. Mieszkają w pięknej i spokojnej okolicy jeziora Sunapee w stanie New Hampshire.

  Opinie

  Napisz opinię

  Przygotowani na Boże poruszenie

  Przygotowani na Boże poruszenie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: