Pokolenie 24, część III

Audiobook: Pokolenie 24, część III

 

Piotr Cieślar, Estera Wieja, Denise Hoffbrand, Wiesław Ziemba, Paweł Wieja

 

PIOTR CIEŚLAR, ESTERA WIEJA, WIESŁAW ZIEMBA, DENISE HOFFBRAND, PAWEŁ WIEJA

 

3 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Zycie i Misja

 

Audiobook niedostępny

19,00 zł

19,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pokolenie 24, część III

  Pokolenie 24, część III

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 5-908226-377836

  format: 13,5x19 cm
  Producent: Życie i Misja

  Na trzeciej konferencji rozważany był temat strategicznego działania, by Królestwo Boże w naszym kraju mogło się rozwijać. Wierzymy, że Pan Bóg ma wielkie przeznaczenie dla naszego narodu, dlatego pragniemy poznawać Jego plany i sposoby działania poprzez każdego z nas.

  I część / Piotr Cieślar, Estera Wieja: „Odpowiedzialni za Polskę, błogosławiący Izrael” – Każdy naród potrzebuje Bożej wizji. Bóg ma wielkie plany dla naszego narodu i chce
  przez to pokolenie zmieniać rzeczywistość w Polsce. Naszym wspólnym powołaniem jest zdobyć ten kraj dla Jezusa. Boży plan zbawienia dotyczy zarówno potomków Abrahama jak i wszystkie narody. Bóg pragnie realizować ten plan poprzez zaangażowanie nas, ludzi.

  II część / Denise Hoffbrand: „Pragnienie Bożej woli a zdobywanie Bożej woli” – Nie wystarczy chcieć tego, co Bóg ma dla nas. Musimy to zdobywać, poświęcając temu czas i wysiłek. W zdobywaniu trzy sfery mają wielkie znaczenie: nasze serca, nasze wpływy i nasze priorytety.

  III część / Wiesław Ziemba: „Czy jest dla mnie miejsce w Bożym planie?” – Bóg chce użyć to pokolenie w szczególny sposób do wielkich rzeczy. Ważne jest, aby każdy widział Boży plan dla stworzenia. To pomaga w zrozumieniu naszego osobistego planu. Pierwotnym i niezmiennym zamierzeniem Stwórcy jest aby wszystko było mu
  poddane. Bóg chce realizować ten plan przez nas. Okazuje swoją moc przez ludzi, których serca są na to otwarte.

  IV część / Paweł Wieja: „Strategia wypływająca z Bożego serca” – Bóg ma plan dla świata. Każdy z nas jest unikalną częścią tego planu. Od nas zależy, czy chcemy wejść w swoje powołanie i czy będziemy o to zabiegać. Drogą do poznania Bożej woli jest poznanie Jego serca.
   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Pokolenie 24, część III

  Pokolenie 24, część III

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: