Promocja dnia

Morderstwo odbędzie się...

Audiobook: Morderstwo odbędzie się...

 

Agatha Christie

 

Marcin Hycnar

 

8 godz. 25 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wydawnictwo Szkolne OMEGA

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

26,90 zł

26,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Morderstwo odbędzie się...

  Morderstwo odbędzie się...

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok nagrania: 2010
  ISBN: 978-83-7267-416-6
  format:
  15x14 cm
  Wydawnictwo OMEGA

  "Morderstwo odbędzie się…", jeden z wielu znakomitych kryminałów autorstwa mistrzyni gatunku, Agathy Christie, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Marcina Hycnara. Pisarka stworzyła nie tylko nieprawdopodobną ilość inteligentnych, kryminalnych zagadek, lecz także i wielu niezapomnianych bohaterów, z niepozornym, lecz niezwykle skutecznym detektywem Herkulesem Poirot’em oraz panną Marple na czele. Jej cieszące się niesłabnącym powodzeniem książki zostały wielokrotnie sfilmowane: do najsłynniejszych ekranizacji należy "Morderstwo w Orient Expressie" Sidneya Lumeta, w którym wystąpili między innymi: Albert Finney, Sean Connery i  Ingrid Bergman, oraz "Śmierć na Nilu" Johna Guillermina z Peterem Ustinovem i Mia Farrow.

  W "Morderstwie odbędzie się… "słuchacze audiobooka poznają historię dziwnego ogłoszenia a prasie. W lokalnej gazecie ktoś umieszcza ogłoszenie, że dwudziestego dziewiątego października o godzinie 18:30 w posiadłości Little Paddocks dojdzie do morderstwa. Każdy zastanawia się, czy to tylko niesmaczny i przerażający żart, czy też może zaproszenie do towarzyskiej gry. Kiedy danego dnia wszyscy ciekawscy sąsiedzi przychodzą do salony panny Blacklock o 18:30 gaśnie światło i osoby w pokoju słyszą strzał rewolweru… tak, jak zapowiadał anons w gazecie morderstwo odbyło się…

  Marcin Hycnar —  znakomity aktor Teatru Narodowego w Warszawie. W 2008 roku otrzymał Feliksa Warszawskiego w kategorii Najlepsza Pierwszoplanowa Rola Męska. Ważniejsze role teatralne to m.in. Artur w "Tangu", Fuks w "Kosmosie". Aktor wziął udział w serialach telewizyjnych "Barwy szczęścia" (jako Paweł Zwoleński), "Na dobre i na złe", "Boża podszewka. Część druga", "Agentki", filmach kinowych "Ogród Luizy", "Drzazgi" oraz w spektaklach Teatru Telewizji. Użyczał głosu bohaterom polskich wersji językowych wielu filmów, m.in. "Shrek Trzeci", "Hannah Montana", "Camp Rock". Świetny lektor, który  doskonale poradził sobie także z "Morderstwem odbędzie się" w wersji audio.

  Opinie

  Napisz opinię

  Morderstwo odbędzie się...

  Morderstwo odbędzie się...

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: