Nowele wybrane

Audiobook: Nowele wybrane

 

Henryk Sienkiewicz

 

RYSZARD NADROWSKI

 

15 godz. 26 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,95 zł

19,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Nowele wybrane

  Nowele wybrane

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • ISBN: 978-83-61592-89-1
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: StoryBox

  Nowele wybrane”, które właśnie ukazują się jako audiobook w interpretacji Ryszarda Nadrowskiego, są zbiorem utworów Henryka Sienkiewicza, jednego z najbardziej znanych i cenionych polskich nowelistów i powieściopisarzy, autora „Ogniem i mieczem”, „Potopu”, „Pana Wołodyjowskiego”, „Bez dogmatu”, „Rodziny Połanieckich”, „Quo Vadis”, „Krzyżaków” czy „W pustyni i w puszczy”.

  W „Nowelach wybranych” słuchacze audiobooka znajdą tak znane nowele pisarza, jak „Nikt nie jest prorokiem między swymi”, „Dwie drogi”, „Szkice węglem”, „Janko Muzykant”, „Bartek zwycięzca”, „Za chlebem”, „Latarnik”, „Wspomnienia z Maripozy”, „Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela”.

  Henryk Sienkiewicz (1845-1916) — czyli Henryk Adam Aleksander Pius Sienkiewicz herbu Oszyk, pseudonim Litwos, urodził się 5. maja 1845 roku w Woli Okrzejskiej na Podlasiu, a zmarł 15. listopada 1916 roku w Vevey w Szwajcarii. Pu ukończeniu gimnazjum w Warszawie studiował na wydziale filologicznym w Szkole Głównej Warszawskiej. Debiutował w roku 1869 w „Przeglądzie Tygodniowym”, w późniejszych latach pisał również dla „Gazety Polskiej” i „Niwy”. W 1905 roku został laureatem nagrody Nobla za całokształt twórczości

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Nowele wybrane

  Nowele wybrane

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: