Podróż do wnętrza ziemi

Audiobook: Podróż do wnętrza ziemi

 

Juliusz Verne

 

KUBA WĄTŁY

 

8 godz. 12 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Qes Agency

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Podróż do wnętrza ziemi

  Podróż do wnętrza ziemi

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61593-03-4
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Qes Agency

  Podróż do wnętrza Ziemi”, książka, która w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Kuby Wątłego, jest jedną z powieści Juliusza Verne’a, autora takich niezapomnianych utworów jak „Pięć tygodni w balonie”, „Piętnastoletni kapitan”, „ Z Ziemi na Księżyc”, „Dzieci kapitana Granta”, „Wokół Księżyca”, Piętnastoletni kapitan”, „W osiemdziesiąt dni dookoła świata”, „Zielony promień”, „Keraban Uparty”.

  Podróż do wnętrza Ziemi” (fr. Voyage au centre de la Terre, 1864) - to ekscytująca „wulkaniczna” powieść Juliusza Verne'a, dedykowana wszystkim żądnym przygód, spragnionym mocnych wrażeń, miłośnikom science fiction.

  Główny bohater - nieco ekscentryczny profesor mineralogii z Hamburga, przyrodnik, wizjoner Otto Lidenbrock, jego bratanek i ich przewodnik, pchani głodem wiedzy odbywają fantastyczną i bardzo niebezpieczną ekspedycję głęboko do wnętrza Ziemi. Śmiałkowie przedostają się do podziemnego świata przez islandzki wulkan Sneffels.  Przebywając drogę od Islandii do wyspy Stromboli odnajdują majestatyczną przeszłość geologiczną Ziemi, natrafiają też na niezwykłe stworzenia z mroków prehistorii.

  Juliusz Gabriel Verne (ur. 8 lutego 1828 w Nantes, zm. 24 marca 1905 w Amiens) to wybitny francuski pisarz, jeden z pionierów gatunku science fiction. Fascynacje i wiara Verne'a w potęgę wiedzy, nauki i techniki wsparte bogatą fantazją autora, połączone z talentem pisarskim sprawiły, że jego książki cieszą się do dziś niesłabnącym powodzeniem. Jedną z najchętniej czytanych jest, wydana już przez nas „Tajemnicza wyspa”. „Podróż do wnętrza Ziemi” uważana jest za jedną z najlepszych powieści Verne’a.

  Przeżyj niezapomnianą przygodę razem z bohaterami naszej książki. Wprowadzą Cię oni w świat młodzieńczych fascynacji, gdzie marzenia się spełniają, a wszystko wokół zachwyca swoją niezwykłością.

  "Do śmiałków, nie do zuchwalców uśmiecha się prawie zawsze los." (Wergiliusz)

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Podróż do wnętrza ziemi

  Podróż do wnętrza ziemi

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: