Promocja dnia

 • -45%

  16,45 zł 29,90 zł -45% W magazynie
  Offer ends in:
  Christina Lauren
  Magda Karel

  Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA, ma tylko jeden problem: swojego szefa, Bennetta Ryana. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych – ale nie sposób mu się oprzeć. Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że...

  16,45 zł 29,90 zł
  Obniżka!
Moje drzewko pomarańczowe

Audiobook: Moje drzewko pomarańczowe

 

Jose Mauro de Vasconcelos

 

ADAM WORONOWICZ

 

4 godz. 47 min.

 

Pudełko DVD

 

Muza

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Moje drzewko pomarańczowe

  Moje drzewko pomarańczowe

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN:
  978-83-7495-596-6
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Muza


  José Mauro se Vasconcelos (1920 – 1984) jest jednym z najwybitniejszych przedstawicieli literatury brazylijskiej. Mimo sławy i pieniędzy żył skromnie, tak jak przywykł przez całe życie, bez zbędnych luksusów i ekstrawagancji. Jego bogate i różnorodne doświadczenia życiowe stanowiły znakomitą inspirację do twórczości literackiej; wydał dwadzieścia jeden utworów, w tym powieści i nowele. Najbardziej znaną jego książką jest Moje drzewko pomarańczowe.

  Zezé, chłopiec z bardzo ubogiej rodziny, nieprzeciętnie wrażliwy i inteligentny, stwarza sobie świat fantazji, w którym chroni się przed otaczającą go brutalną rzeczywistością, obdarzając przymiotami ludzkimi zwierzęta i rośliny. Ukochane drzewko pomarańczowe staje się jego jedynym przyjacielem, któremu zwierza się ze swych nieszczęść oraz opowiada o dziecięcych psotach i figlach. W nieprzyjaznym świecie dorosłych Zezé znajduje jednak czasami wsparcie i uczucie; przede wszystkim u Portugalczyka, Manuela Valadaresa, w którym w pewien sposób znajduje ojca. Jednakże życie zbyt wcześnie uczy chłopca, czym jest cierpienie. Niewinne i beztroskie dzieciństwo zostaje na zawsze przerwane przez przedwczesne doświadczenie bólu i tęsknoty.

  Opinie

  Napisz opinię

  Moje drzewko pomarańczowe

  Moje drzewko pomarańczowe

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: