W pustyni i w puszczy

Audiobook: W pustyni i w puszczy

 

Henryk Sienkiewicz

 

Ewa Sobczak

 

12 godz. 5 min.

 

Pudełko DVD

 

MTJ

 

Wysyłamy: w ciągu 7-10 dni

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  W pustyni i w puszczy

  W pustyni i w puszczy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2006
  NR KAT CD19010
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: MTJ

  W pustyni i w puszczy”, książka, która w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Ewy Sobczak, to jedna z pozycji z bogatego dorobku Henryka Sienkiewicza, autora wielu nowel, między innymi „Starego sługi”, „Hani”, „Szkiców węglem” oraz powieści „Ogniem i mieczem”, „Krzyżacy”, „Potopu”, „Bez dogmatu”, „Rodziny Połanieckich”, „Quo Vadis”.

  Nieśmiertelne utwory pisarza — wbrew niektórym krytykom literackim — kryją w sobie jeszcze wiele nieodkrytych skarbów i wciąż domagają się nowej interpretacji — czego przykładem świetna książka eseistyczna Ryszarda Koziołka, „Ciała Mickiewicza. Studia o płci i przemocy”.

  A tymczasem wielbłądy pedziły jak huragan po błyszczacych od księżyca piaskach. Zapadła głeboka noc (...). Od czasu do czasu spoza skał, tu i ówdzie rozsianych, dochodziło żałosne skomlenie szakali. Upłynęła znowu godzina. Staś otoczył ramienien Nel i podtrzymywał ją usiłując przez to złagodzić męczące rzuty szalonej jazdy. Dziewczynka coraz częściej zaczęłą wypytywać dlaczego tak pędzą i dlaczego nie widać ani namiotów ani tatusiów. Staś postanowił wreszcie powiedzieć jej prawdę, która i tak prędzej czy później musiała się wydać...  Opinie

  Napisz opinię

  W pustyni i w puszczy

  W pustyni i w puszczy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: