Sherlock Holmes i trzej studenci

Audiobook: Sherlock Holmes i trzej studenci

 

Artur C. Doyle

 

Wiktor Zborowski

 

53 min.

 

Pudełko CD

 

Mozaika

 

Audiobook niedostępny

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Sherlock Holmes i trzej studenci

  Sherlock Holmes i trzej studenci

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2006
  ISBN: 83-60080-10-0
  format: 14x12,5 cm
  Producent: Mozaika

  Sherlock Holmes i trzej studenci”, jedno z opowiadań, w których pojawia się sławny detektyw, Sherlock Holmes, ukazuje się w postaci audiobooka w interpretacji Wiktora Zborowskiego. Twórcą postaci Holmesa jest oczywiście Arthur Conan Doyle, szkocki pisarz, a przy okazji spirytysta, wolnomularz i miłośnik boksu. Wszystkie pasje pisarza w większym lub mniejszym stopniu odnajdziemy w jego literackim dorobku, który obejmuje między innymi takie pozycje jak: powieści „Studium w szkarłacie”, „Znak czterech”, „Pies Baskerville’ów”, „Dolina trwogi”, czy zbiory opowiadań: „Przygody Sherlocka Holmesa”, „Wspomnienia Sherlocka Holmesa”, „Powrót Sherlocka Holmesa”, „Jego ostatni ukłon”.

  Fragment „Sherlocka Holmesa i trzech studentów”:

  "To tylko przypuszczenie - mówił Holmes z łagodną perswazją - przyznaję, iż nie mogę tego dowieść. Ale wydaje mi sie prawdopodobne, że natychmiast po odejściu stąd pana profesora uwolnił pan człowieka ukrywającego się w jego sypialni..."

  Arthur Conan Doyle – (wł. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle, ur. 22 maja 1859 w Edynburgu, zm. 7 lipca 1930 w Crowborough) szkocki pisarz, wolnomularz, spirytysta, czołowy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych, w których głównym bohaterem jest Sherlock Holmes. Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodziny. Ukończył studia medyczne i do Roku 1890 prowadził praktykę lekarską. Później zajął się wyłącznie pisarstwem. Oprócz utworów kryminalnych pisał również powieści historyczne, fantastyczno-naukowe, sensacyjne i książki niebeletrystyczne. 

  Opinie

  Napisz opinię

  Sherlock Holmes i trzej studenci

  Sherlock Holmes i trzej studenci

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: