PROFESOR HENRY. Słownictwo 6.0

Audiobook: PROFESOR HENRY. Słownictwo 6.0

 

opracowanie zbiorowe

 

9 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Edgard

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

69,90 zł

69,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  PROFESOR HENRY. Słownictwo 6.0

  PROFESOR HENRY. Słownictwo 6.0

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Nowy Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 1 i 2:
  - nowa, rozbudowana wersja,
  - ponad 9 godzin nagrań - tylko native speakerzy,
  - 18 rodzajów ćwiczeń,
  - gry językowe,
  - opcja drukowania karteczek ze słówkami,
  - nauka prawidłowej wymowy,
  - wygodny i nowoczesny interfejs,
  - system inteligentnych powtórek.

  11 000 najpotrzebniejszych słów i zwrotów angielskich
  Profesor Henry 6.0 - Słownictwo Poziom 1 & 2 to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego wraz z systemem inteligentnych powtórek. Program przeznaczony jest dla osób, które potrzebują gotowych wzorców i chcą szybko opanować słownictwo niezbędne w aktywnej i swobodnej konwersacji z obcokrajowcem.
  Siłą Profesora jest system inteligentnych powtórek i urozmaicone ćwiczenia - gwarantują szybką i efektywną naukę. Dzięki SIP czas potrzebny na naukę zostaje maksymalnie skrócony i w pełni wykorzystany. Należy pamiętać, że do swobodnej konwersacji w obcym języku wystarczy znajomość 3 tysięcy słów!
  Profesor Henry jest doskonałą pomocą dla maturzystów i wszystkich przygotowujących się do egzaminów - utrwala i poszerza zasób słownictwa. Bogactwo urozmaiconych ćwiczeń pozwala opanować wszystkie niezbędne podczas egzaminów umiejętności - rozumienie tekstów, formułowanie wypowiedzi, tłumaczenie oraz przyswoić trudną sztukę rozumienia języka mówionego.

  System inteligentnych powtórek - jeszcze szybsza nauka!
  Henry intensywnie i wszechstronnie uczy 11 000 angielskich słówek, wyrażeń i zdań. Dzięki Systemowi Inteligentnych Powtórek uczenie się zajmuje znacznie mniej czasu niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod.
  System uczy się, dostosowuje się do Użytkownika i, w oparciu o analizę jego postępów w nauce, wyznacza optymalne terminy powtórek. SIP sam określa stopień zapamiętania słówka, dobiera najlepszy czas i zakres powtórki, tak, aby słowa stale pozostawały w pamięci.
  Algorytm wyznaczania powtórek wykorzystany w Profesorze rozwijany jest od 1996 roku i, jak pokazuje doświadczenie tysięcy zadowolonych Użytkowników, przynosi wymierne efekty. Dzięki systemowi czas potrzebny na naukę języka zostaje maksymalnie skrócony i w pełni wykorzystany.

  Słówka, zwroty, wyrażenia idiomatyczne i pełne zdania
  Baza słownictwa została opracowana na podstawie częstości występowania wyrazów we współczesnym języku angielskim i zawiera przeszło 6 000 wyrażeń z kilkudziesięciu grup tematycznych: zwroty z języka mówionego, idiomy, związki frazeologiczne, przykłady specjalistycznego słownictwa. Profesor jest w pełni multimedialny - wszystkie przykłady są udźwiękowione przez rodowitych Anglików (ponad 9 godzin nagrań), a uczeń może korzystać z opcji nagrywania przez mikrofon. Profesor, nie tylko w sposób kompleksowy uczy słownictwa, lecz także jest idealnym programem dla wszystkich poszukujących wzorców językowych i chcących aktywnie posługiwać się językiem. 5000 przykładowych zdań zapoznaje z zasadami budowania dłuższych wypowiedzi oraz pokazuje znaczenie słów w kontekście.

  Urozmaicone ćwiczenia uczą pisania, tłumaczenia, rozumienia ze słuchu i poprawnej wymowy
  Profesor Henry to jedyny program, który tak wszechstronnie uczy kompetencji językowych - przy pomocy aż 18 różnych rodzajów ćwiczeń do wyboru.
  Kurs kształci rozumienie ze słuchu, uczy czytania ze zrozumieniem, mówienia i pisania. Opanowanie materiału językowego z kursu pozwala aktywnie i swobodnie prowadzić konwersacje i korespondencję z obcokrajowcami na poziomie A1-B1 wg klasyfikacji Rady Europy.
  Profesor kształci rozumienie ze słuchu (11 000 wysokiej jakości nagrań rodowitych Anglików), utrwala zasady ortografii, a opcja nagrywania przez mikrofon pozwala nabrać właściwego akcentu. Program daje unikalną możliwość osłuchania się ze współczesnym językiem angielskim.

  Dodawanie własnych słówek oraz wygodna edycja bazy
  W Profesorze w prosty sposób można przeglądać bazę słownictwa, a także samodzielnie dodawać nowe wyrazy i zdania. Jest to szczególnie przydatne osobom uczącym słówek z kursów i podręczników. Henry pozwala również na dokonanie importu zewnętrznych baz słówek, także w innych językach.

  Drukowanie flashcards (karteczek ze słówkami) i generowane dynamicznie gry językowe
  Opcja flashcards (karteczek ze słówkami - na awersie słówko po polsku, na rewersie - po angielsku) pozwala szybko i wygodnie wydrukować dowolne zestawy słówek i zdań w postaci poręcznych karteczek i powtarzać słówka bez komputera - w podróży, drodze do pracy czy szkoły. Każdy Użytkownik może również przygotować komplety z samodzielnie dodanymi zwrotami. Zamieszczone w Profesorze gry językowe (memory, znajdź słowa) w interesujący sposób utrwalają nowo poznane słownictwo - program wybiera słówka losowo i generuje ćwiczenia dynamicznie. Opcja ta stanowi ciekawą alternatywę do usystematyzowanego trybu nauki.

  Najważniejsze zmiany:
  - powiększono bazę słownictwa - teraz kurs uczy aż 11 000 słów i zdań angielskich,
  - zwiększono ilość nagrań - nowy Henry zawiera 9 godzin wysokiej jakości nagrań native speakerów,
  - dodano nowe typy ćwiczeń - obecnie Profesor dysponuje 18 ich rodzajami,
  - wzbogacono o nowe opcje, m.in. dynamicznie generowane gry językowe (znajdź słowa, memory),
  - dodano łatwe drukowanie flashcards - karteczki ze słówkami (na awersie słówko po polsku, na rewersie - po angielsku) służące do samodzielnej nauki bez pomocy komputera, oraz wydruki list słówek i zdań,
  - ćwiczenia dodatkowe - tabele, prezentacje, łączenie w pary, ćwiczenia użytkownika,
  - przygotowano nowoczesną oprawę graficzną i uproszczono interfejs,
  - wbudowano edytor słownictwa - w prosty sposób można samodzielnie dokonywać zmian w bazie programu i łatwo dodawać nowe słówka,
  - zastosowano automatyczną aktualizację przez Internet oraz narzędzie do skopiowania na twardy dysk plików z nagraniami.


  Program Profesor Henry 6.0 Słownictwo można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

  Minimalne wymagania sprzętowe

  - system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL
  - ok. 180 MB miejsca na dysku twardym
  - CD-ROMx16
  - pamięć operacyjna 256 Mb
  - karta graficzna TrueColor 1024x768
  - karta dźwiękowa
  - 96 DPI

  Opinie

  Napisz opinię

  PROFESOR HENRY. Słownictwo 6.0

  PROFESOR HENRY. Słownictwo 6.0

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: