Profesor Henry 6.0 Gramatyka

Audiobook: Profesor Henry 6.0 Gramatyka

 

opracowanie zbiorowe

 

8 godz. 0 min.

 

Edgard

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

69,90 zł

69,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Profesor Henry 6.0 Gramatyka

  Profesor Henry 6.0 Gramatyka

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2009
  ISBN:
  590-7608-6460-34
  format: 19,5 x 13

  Producent: Edgard


  Profesor Henry
  w sposób kompleksowy uczy zasad angielskiej gramatyki. Ilustrowany i w pełni udźwiękowiony podręcznik przystępnie objaśnia nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Siłą programu są urozmaicone ćwiczenia i system powtórek. Program przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, zdających maturę i egzaminy.

  W najnowszej wersji 6.0
  - udźwiękowiony obszerny podręcznik,
  - 6500 udźwiękowionych przykładów,
  - ponad 8 godzin nagrań - ośmiu native speakerów,
  - urozmaicone ćwiczenia z nagraniami,
  - system rozpoznawania mowy,
  - słownik - 15 000 haseł,
  - testy sprawdzające,
  - wskazówki jak zdać egzaminy,
  - system powtórek.

  O programie

  Multimedialny podręcznik
  Podręcznik w przystępny sposób omawia najważniejsze zagadnienia gramatyczne - wszystkie są zilustrowane przykładami ich użycia w praktyce. Zdania i zwroty zostały nagrane przez profesjonalnych brytyjskich lektorów i przetłumaczone na język polski.

  Udźwiękowione ćwiczenia
  Ponad 4000 urozmaiconych ćwiczeń z nagraniami pomaga w zrozumieniu reguł gramatyki oraz umożliwia naukę gotowych poprawnych konstrukcji językowych. W trakcie rozwiązywania zadań można w każdej chwili sięgnąć do multimedialnego podręcznika - co ułatwia i przyspiesza naukę.

  Przygotowuje do matury, FCE i CAE
  Materiał zawarty w programie obejmuje cały zakres gramatyki wymagany na egzaminach FCE, CAE i maturze. Nauka z Profesorem pozwala opanować i przećwiczyć wszystkie najważniejsze zagadnienia gramatyczne oraz wzbogacić zasób słownictwa. Przykłady zamieszczone w programie pochodzą z codziennego języka Brytyjczyków.

  System rozpoznawania mowy - NOWOŚĆ!
  W programie umieszczono nowoczesny, zaawansowany technologicznie system rozpoznawania mowy. Umożliwia kompleksową ocenę poprawności wypowiedzi w języku angielskim, a także precyzyjnie wskazuje, w jakim miejscu - w słowie lub w zdaniu - popełniany jest błąd. Wyniki prezentowane są w procentach oraz w atrakcyjnych graficznie spektogramach. Program analizuje wymowę całych zdań, poszczególnych wyrazów a nawet pojedynczych głosek. Systematyczny trening z systemem rozpoznawania mowy zapewnia skuteczną, samodzielną i bezstresową naukę.

  Indywidualne konta, czytelne statystyki i system powtórek
  Z programu może korzystać cała rodzina - dzięki indywidualnym kontom użytkownika każdy może uczyć się w dogodnym miejscu, czasie i we własnym tempie. Profesor analizuje wyniki, przedstawia je w formie czytelnych statystyk, a także wyznacza termin powtórki materiału.

  Słownik angielsko-polski - 15 000 haseł
  Słownik, będący dodatkową opcją w programie, umożliwia odnalezienie znaczenia danego wyrazu w każdym momencie nauki. Jest szczególnie pomocny w trakcie rozwiązywania ćwiczeń.

  Praktyczny poradnik i instrukcja obsługi
  Profesor posiada intuicyjny, wygodny interfejs i atrakcyjną szatę graficzną. Poradnik, który można wydrukować, oraz dodatkowa opcja pomocy pozwalają wykorzystać program w najbardziej efektywny sposób, m.in. uczą jak przygotować się do egzaminów FCE i CAE.


  Program Profesor Henry 6.0 Gramatyka można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

  Idealnym uzupełnieniem kursu są inne programy z serii Profesor Henry: Profesor Henry 6.0 - Słownictwo poziom 1 & 2, Profesor Henry 6.0 - Słownictwo poziom 3 & 4 oraz Profesor Henry 6.0 - Rozumienie ze słuchu i Konwersacje.
  Możesz też mieć je wszystkie w zestawie Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET

  Minimalne wymagania sprzętowe

  - system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL
  - ok. 350 MB miejsca na dysku twardym
  - CD-ROMx16
  - pamięć operacyjna 256 Mb
  - karta graficzna TrueColor 1024x768
  - karta dźwiękowa
  - 96 DPI

  Zabezpieczenie programu Profesor Henry 6.0 Gramatyka wymaga co jakiś czas umieszczenia płyty w napędzie CD-ROM w celu weryfikacji.

  Opinie

  Napisz opinię

  Profesor Henry 6.0 Gramatyka

  Profesor Henry 6.0 Gramatyka

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: