First steps in english (część druga). Angielski dla średnio zaawansowanych

Audiobook: First steps in english (część druga). Angielski dla średnio zaawansowanych

 

8 godz. 0 min.

 

Płyta z książeczką

 

LEVEL TRADING

 

99,00 zł

99,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  First steps in english (część druga). Angielski dla średnio zaawansowanych

  First steps in english (część druga). Angielski dla średnio zaawansowanych

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Intensywny kurs języka angielskiego FIRST STEPS IN ENGLISH jest kursem opartym na oryginalnej, sprawdzonej w praktyce i wysoce skutecznej metodzie nauczania języka obcego.

  Zestaw obejmuje 480 minut nagrań (6 płyt CD audio, płytę mp3). Nagrania oraz podręcznik zapewniają łącznie 200 intensywnych lekcji języka angielskiego. Kurs jest przeznaczony dla osób, które uczyły się języka z Intensywnym kursem języka angielskiego dla początkujących (część 1), a także dla tych, którzy znają język na poziomie średnio zaawansowanym.

  Główne zalety kursu:

  • precyzyjne sterowanie pracą ucznia gwarantujące sukces uczącym się samodzielnie

  • staranne i dogłębne przedstawienie gramatyki oraz duża liczba testów i ćwiczeń sprawdzających

  • specjalny nacisk na wymowę (w nagraniach biorą udział rodowici Anglicy)

  • różnorodne ćwiczenia stanowiące świetne źródło materiałów także dla nauczycieli

  • idealny do samodzielnej nauki oraz jako pomoc dla uczniów, studentów, uczestników kursów językowych

  • usprawnia i ułatwia pracę lektorom na kursach stacjonarnych

  Kurs ten ma znaczącą przewagę nad kursami opracowanymi w Wielkiej Brytanii, gdyż przeznaczony jest konkretnie i wyłącznie dla Polaków. Szczególny nacisk autor kładzie na zagadnienia sprawiające Polakom najwięcej trudności.

  Celem kursu jest czynne opanowanie języka w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się na poziomie średnio zaawansowanym oraz zdobycie podstaw do gruntownego opanowania języka angielskiego. Wobec zastosowania tak dużej liczby nagrań (480 minut) kurs rozwija umiejętność rozumienia mowy w stopniu nieporównanie wyższym niż kursy tradycyjne.

  Z kursu można korzystać samodzielnie albo pod kierunkiem nauczyciela. W obu przypadkach należy ściśle stosować się do instrukcji zawartych w podręczniku, choć oczywiście doświadczony nauczyciel może je nieco modyfikować stosownie do indywidualnych potrzeb.

  Materiały drukowane zawarte w podręczniku stanowią absolutnie nieodłączny element całości, bowiem większość ćwiczeń z płyty CD może być wykonywana tylko w połączeniu z zawartymi w nich informacjami. Oprócz szczegółowego programu ćwiczeń zawierają one skrótowe wyjaśnienia gramatyczne, uwagi dotyczące wymowy, teksty rozmówek, teksty i ćwiczenia dodatkowe. Pracę z płytą CD należy zawsze poprzedzić zapoznaniem się z instrukcją dotyczącą danego ćwiczenia znajdującą się w podręczniku.

  Dla ułatwienia nauki tym z Państwa, którzy są zdecydowanymi wzrokowcami na końcu podręcznika podano angielskie teksty niektórych nagranych ćwiczeń. Stanowią one wyłącznie materiał pomocniczy i w żadnym razie nie powinny zmieniać trybu pracy podanego na początku każdego rozdziału.

  FIRST STEPS IN ENGLISH jest kursem intensywnym. Każda płyta CD opracowana została w taki sposób, aby zaprogramować uczącemu się co najmniej 20 godzin aktywnej pracy nad językiem. W sumie więc kurs zapewnia kilkaset godzin aktywnej nauki języka.

  Naukę można kontynuować z Intensywnym kursem języka angielskiego dla zaawansowanych THE NEXT STEPS IN ENGLISH.

  Format: A5

  Stron: 240

  6 płyt CD audio

  płyta mp3

  Opinie

  Napisz opinię

  First steps in english (część druga). Angielski dla średnio zaawansowanych

  First steps in english (część druga). Angielski dla średnio zaawansowanych

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: