Angielski dla dzieci. Słownik ilustrowany

Audiobook: Angielski dla dzieci. Słownik ilustrowany

 

44 min.

 

Pudełko DVD

 

Edgard

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Angielski dla dzieci. Słownik ilustrowany

  Angielski dla dzieci. Słownik ilustrowany

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN:978-83-60415-60-3

  format: 29,5x21 cm
  Producent: Edgard
  Ilość stron: 110

  Słownik (książka + płyta CD) uczy najmłodszych pisowni i wymowy 400, starannie wybranych i pogrupowanych tematycznie, słów i zwrotów angielskich.
  Słownik uczy czytania, pisania, rozumienia ze słuchu oraz wymowy 400 najważniejszych słów i zwrotów angielskich. Każde z nich zostało zilustrowane zabawnym, kolorowym obrazkiem, zaś prawidłową wymowę poznać można z dołączonej do książki płyty. Pakiet przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych w wieku 7-10 lat.

  Przejrzysty podział na grupy tematyczne, kolorowe i zabawne ilustracje
  Zastosowanie przejrzystego podziału na 33 grupy tematyczne, np. My family and I, What I like and don't like, My house, My toys, Animals in the ZOO ułatwia posługiwanie się słownikiem i wybór zagadnień. Zabawne i kolorowe ilustracje z wyraźnymi podpisami po polsku i angielsku oraz nagrania na płycie umożliwiają szybkie opanowanie nowego słownictwa.

  Urozmaicone ćwiczenia i łamigłówki
  Książka zawiera również urozmaicone ćwiczenia i łamigłówki, m.in. krzyżówki, budowanie wyrazów z rozsypanych liter, łączenie obrazków z podpisami, które w aktywny sposób utrwalają słownictwo z poszczególnych rozdziałów słownika. Dzięki nim słówka same wchodzą do głowy! Ćwiczenia mogą być wykonywane samodzielnie lub przy pomocy rodziców bądź nauczycieli. Na końcu książki znajdują się odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

  Dwujęzyczny słownik
  Aby ułatwić naukę oraz szybkie odnalezienie słownictwa, na końcu Słownika zamieszczono dwujęzyczny słowniczek angielsko-polski i polsko-angielski.

  Płyta CD - doskonałej jakości nagrania
  Na płycie znajduje się ponad 40 minut wysokiej jakości nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów - rodowitej Brytyjki i polskiego aktora.

  Opinie

  Napisz opinię

  Angielski dla dzieci. Słownik ilustrowany

  Angielski dla dzieci. Słownik ilustrowany

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: