Easy FCE

Audiobook: Easy FCE

 

Pudełko DVD

 

Edgard

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Easy FCE

  Easy FCE

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN:
  83-60415-69-6
  format:
  25x17,5 cm
  Producent: Edgard

  O Easy FCE

  • nagrania 12 native speakerów
  • komputerowe symulacje egzaminów
  • Inteligentny Klucz - odpowiedzi wraz z objaśnieniami
  • Niezbędnik zdającego: wskazówki, najnowsze zmiany, idiomy
  • Filmy i porady egzaminatorów

  Easy FCE
  to rozbudowany pakiet obejmujący książkę, płytę z nagraniami egzaminatorów British Council oraz program komputerowy zawierający wierne symulacje egzaminów.

  Pakiet przygotowuje do egzaminu FCE. Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów specjalistycznych. Polecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się do egzaminu.

  Podręcznik zbudowany jest identycznie jak prawdziwy egzamin - składa się z 5 części, które uczą zdawać kolejne Papers (Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking). W każdej z nich zamieszczono ćwiczenia występujące na FCE, dokładnie objaśniono polecenia, a także - dzięki opracowaniu Inteligentnego Klucza Odpowiedzi - szczegółowo omówiono prawidłowe rozwiązania. Dodatkowo w książce zamieszczono pełny zapis nagrań z części Listening, modelowe odpowiedzi z działu Speaking oraz wzorcowe teksty (Writing). W formie drukowanej dostępny jest jeden pełny egzamin wraz z odpowiedziami.

  Płyta Audio obejmuje 68 min. nagrań 12 specjalnie dobranych lektorów. Przykłady z części Listening umożliwiają osłuchanie się z językiem i, przede wszystkim, sprawdzają rozumienie ze słuchu. Nagrania z części Speaking są wzorcami wypowiedzi ustnych, z którymi każdy przystępujący do egzaminu powinien się zapoznać.

  Na drugiej płycie zamieszczono komputerowe symulacje FCE. Zastosowanie w nich ograniczenia czasowego oraz dobór odpowiedniego sposobu udzielania odpowiedzi, umożliwia samodzielne sprawdzenie, w warunkach zbliżonych do egzaminu, w jakim stopniu jesteśmy już do niego przygotowani. Na płycie znajdują się również trzy filmy z cennymi poradami egzaminatorów.

  Opinie

  Napisz opinię

  Easy FCE

  Easy FCE

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: