Ucieczka lady - lady runs away (poziom 2)

Audiobook: Ucieczka lady - lady runs away (poziom 2)

 

9 min.

 

Płyta z książką

 

Ameet

 

Audiobook niedostępny

22,00 zł

22,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ucieczka lady - lady runs away (poziom 2)

  Ucieczka lady - lady runs away (poziom 2)

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok nagrania: 2008
  ISBN:
  978-83-7214-971-8
  Format: 17
  x24 cm
  Wydawnictwo: Ameet

  Czytaj po angielsku z Disneyem! to seria książek adresowanych do dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które uczą się języka angielskiego. Dzięki samodzielnej lekturze prostych tekstów najmłodsi czytelnicy mogą poszerzać i utrwalać swoje słownictwo.
  Ze względu na różny stopień trudności książki zostały podzielone na dwa poziomy według przyjętych międzynarodowych standardów. Podział taki odpowiada także programom nauczania języka angielskiego w szkołach. Poziom 1 przeznaczony jest dla dzieci, które uczą się angielskiego od co najmniej dwóch lat i znają ok. 100 słówek. Poziom 2 adresowany jest do czytelników bardziej zaawansowanych, uczących się angielskiego przez trzy lata lub dłużej, znających ok. 250 słówek.
  Na każdej stronie, obok barwnych ilustracji, umieszczono ramki z kluczowymi słówkami, niezbędnymi do zrozumienia tekstu. Wszystkie słówka zostały zebrane w indeksie na końcu książki - ułatwia to szybkie odnalezienie I sprawdzenie potrzebnego wyrazu.
  Łamigłówki i quizy są wspaniałą okazją do sprawdzenia w praktyce zdobytej wiedzy, zaś dzięki polskiemu tłumaczenie czytelnicy mogą dodatkowo upewnić się, czy poprawnie zrozumieli angielski tekst.
  Integralną częścią serii są płyty CD z tekstami opowiadań oraz słówkami z indeksu czytanymi przez lektorów - umożliwia to dzieciom poznanie I łatwe zapamiętanie poprawnej wymowy.

  Opinie

  Napisz opinię

  Ucieczka lady - lady runs away (poziom 2)

  Ucieczka lady - lady runs away (poziom 2)

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: