Program testowy. Symulacje egzaminu. Egzamin wstępny na aplikację

Audiobook: Program testowy. Symulacje egzaminu. Egzamin wstępny na aplikację

 

Pod redakcją: Zespołu Academica

 

Pudełko DVD

 

Academica

 

Produkt niedostępny

229,00 zł

229,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Program testowy. Symulacje egzaminu. Egzamin wstępny na aplikację

  Program testowy. Symulacje egzaminu. Egzamin wstępny na aplikację

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978
  -83-62395-02-6
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Wydawnictwo ACADEMICA Sp. z o.o.

  PROGRAM TESTOWY. SYMULACJE EGZAMINU to kolejny produkt z serii EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ. Jest to program komputerowy zawierający:

  • teksty wszystkich aktów prawnych, określonych w wykazie Ministra Sprawiedliwości, które stanowić będą podstawę opracowania pytań testowych na egzaminy wstępne na aplikację radcowską, adwokacką i notarialną w 2010 r.,
  • bazę kilkunastu tysięcy aktualnych pytań testowych ze znajomości wszystkich wyżej podanych aktów prawnych,
  • zestawy pytań testowych z egzaminów wstępnych na aplikację radcowską, adwokacką i notarialną z lat 2006, 2007, 2008, 2009.

  Program składa się z czterech modułów.

  MODUŁ I zawiera wszystkie AKTY PRAWNE, których znajomość wymagana jest na egzaminie zredagowane w takiej formie, abyś mógł szybko nauczyć się ich treści. Każdy przepis posiada swój tytuł (hasło). Wyróżniliśmy także najistotniejsze sformułowania w treści poszczególnych przepisów, które mogą być przedmiotem konkretnych pytań egzaminacyjnych. Wszystkie ustawy podane są w brzmieniu obowiązującym w chwili wydania. Jednakże system automatycznie uwzględni zmiany przepisów mające nastąpić w najbliższym czasie.

  MODUŁ II stanowi ZBIORY PYTAŃ TESTOWYCH ze znajomości każdego z aktów prawnych zawartych w MODULE I. Zbiory pytań podzielone są na pliki, których nazwy odpowiadają poszczególnym aktom prawnym, np. zbiór pytań do Kodeksu cywilnego. Każdy zbiór zawiera pytania testowe do większości przepisów danego aktu prawnego ułożone w kolejności chronologicznej. W tym przypadku system nie przewiduje ograniczenia czasowego. Możesz zatem na bieżąco sprawdzać, czy udzieliłeś poprawnej odpowiedzi. Pod każdym pytaniem znajduje się link Podstawa prawna. Po kliknięciu wyświetli się okienko z treścią przepisu stanowiącego podstawę prawną do prawidłowej odpowiedzi.

  MODUŁ III to generowane przez system SYMULACJE EGZAMINU WSTĘPNEGO na aplikację za każdym razem w innym wariancie. Każdy test składa się ze 150 pytań, na których rozwiązanie masz 150 minut. Możesz następnie sprawdzić swój wynik, poprawne odpowiedzi oraz podstawę prawną wraz z automatycznym przekierowaniem do jej treści.

  MODUŁ IV zawiera zestawy pytań testowych z UBIEGŁOROCZNYCH EGZAMINÓW WSTĘPNYCH NA APLIKACJE PRAWNICZE. Będziesz mógł rozwiązać testy na aplikację radcowską, adwokacką i notarialną, które pojawiły się na egzaminach wstępnych w latach 2006, 2007, 2008 i 2009.

  Program przeznaczony jest dla osób, które w 2010 r. przystępują do egzaminów wstępnych na:

  • aplikację radcowską,
  • aplikację adwokacką,
  • aplikację notarialną.

  Opragramowanie: Ryszard Brzychcy

  Wymagania sprzętowe:
  Procesor Intel Pentium II/400 MHz lub kompatybilny, 256 MB pamięci RAM, 30MB wolnego miejsca na dysku, napęd CD-ROM, Microsoft Windows 2000/XP/VISTA/7, NET Framework 2.0 lub nowszy.

  NIE WYMAGA POŁĄCZENIA Z INTERNETEM

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Program testowy. Symulacje egzaminu. Egzamin wstępny na aplikację

  Program testowy. Symulacje egzaminu. Egzamin wstępny na aplikację

  2 innych audiobooków w tej samej kategorii: