Parlez avec nous, c' est facile (część 1). Intensywny kurs języka francuskiego dla początkujących

Audiobook: Parlez avec nous, c' est facile (część 1). Intensywny kurs języka francuskiego dla początkujących

 

8 godz. 0 min.

 

Płyta z książeczką

 

aaaa

 

99,00 zł

99,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Parlez avec nous, c' est facile (część 1). Intensywny kurs języka francuskiego dla początkujących

  Parlez avec nous, c' est facile (część 1). Intensywny kurs języka francuskiego dla początkujących

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Intensywny kurs języka francuskiego PARLEZ AVEC NOUS, C’EST FACILE jest kursem opartym na oryginalnej, sprawdzonej w praktyce i wysoce skutecznej metodzie nauczania języka obcego.

  Zestaw obejmuje  480 minut  nagrań (6 płyt CD audio + płyta mp3). Nagrania oraz podręcznik zapewniają łącznie 200 intensywnych lekcji języka francuskiego.

  Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, a także dla tych, którzy  chcą uporządkować i usystematyzować posiadaną wiedzę.

  Główne zalety kursu to:

  • precyzyjne sterowanie pracą ucznia gwarantujące sukces startującym od zera

  • staranne i dogłębne przedstawienie gramatyki oraz duża  liczba  testów i ćwiczeń sprawdzających

  • specjalny nacisk na wymowę (w nagraniach biorą udział rodowici Francuzi)

  • różnorodne ćwiczenia stanowiące świetne źródło materiałów także dla nauczycieli

  • idealny do samodzielnej nauki oraz jako pomoc dla uczniów, studentów, uczestników kursów językowych

  • usprawnia i ułatwia pracę lektorom na kursach stacjonarnych

  Kurs ten powstał z myślą o każdym kto chce nauczyć się języka francuskiego samodzielnie w domu. Potencjalnym uczniem jest zarówno ten, kto kiedyś się tego języka uczył, jak ten, kto dotychczas nie miał żadnej z językiem Moliera styczności. Jest to pierwszy w Polsce kurs o tak dużej ilości nagrań. Przy tym nagrano nie tylko dialogi i ćwiczenia, lecz także objaśnienia dotyczące struktury języka i reguł gramatycznych.

  Celem tego jest, aby słuchacz nie musiał odrywać się od nagrań i „pędzić po instrukcję” gdy na przykład czynność słuchania odbywa się w kuchni czy łazience. Nie znaczy to, że z tego kursu można nauczyć się języka jakby od niechcenia w trakcie np. gotowania obiadów bez zaglądania w ogóle do podręcznika! Znaczy to natomiast, że każdą nową lekcję należy przesłuchać kilkakrotnie aż do opanowania materiału, przy czym każdorazowemu słuchaniu nie musi towarzyszyć - nie powinno nawet - czytanie tekstu.

  Objaśnienia, w przeciwieństwie do stylu zazwyczaj stosowanego w podręcznikach, opracowano nie w formie opisu czysto gramatycznego o swoistej terminologii, co z reguły zniechęca uczącego się, lecz w stylu bardziej potocznym. Niemniej autor oparł się na założeniu, że użytkownik zna najprostsze pojęcia z gramatyki języka polskiego, te które obowiązują w szkole podstawowej. Chodzi tu przede wszystkim o części mowy (rzeczownik, czasownik itd.).

  Kurs ma tę zaletę w porównaniu z podręcznikami opracowanymi we Francji, że przeznaczony jest konkretnie i wyłącznie dla Polaków. Poświęcono w nim dużo miejsca tym zagadnieniom języka francuskiego, które Polakom sprawiają najwięcej trudności, a mniej tym, które w języku polskim przedstawiają się podobnie. W skrajnych przypadkach tam, gdzie struktura obu języków niczym się nie różni, opuszczono w ogóle wyjaśnienia. Po prostu celem nauki jest opanowanie języka w aspekcie praktycznym.

  PARLEZ AVEC NOUS, C’EST FACILE jest kursem intensywnym. Każda płyta CD opracowana została w taki sposób, aby zaprogramować uczącemu się co najmniej 20 godzin aktywnej pracy nad językiem. W sumie więc kurs zapewnia kilkaset godzin aktywnej nauki języka francuskiego.

  Naukę można kontynuować z Intensywnym kursem języka francuskiego PARLEZ AVEC NOUS, C’EST FACILE część 2 (dla średnio zaawansowanych).

  Format: A5

  Stron: 222

  6 płyt CD audio

  płyta mp3

  Opinie

  Napisz opinię

  Parlez avec nous, c' est facile (część 1). Intensywny kurs języka francuskiego dla początkujących

  Parlez avec nous, c' est facile (część 1). Intensywny kurs języka francuskiego dla początkujących

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: