Norweski Krok Po Kroku

Audiobook: Norweski Krok Po Kroku

 

opracowanie zbiorowe

 

6 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Edgard

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

56,90 zł

56,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Norweski Krok Po Kroku

  Norweski Krok Po Kroku

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83- 61828-74-7

  format: 14x19 cm
  Producent: Edgard

  Ilość stron: 252

  NORWESKI Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka norweskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 - B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

  Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Norwegii.

  Książki (łącznie 252 str.) zawierają 30 lekcji tematycznych, zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. kulinarne zwyczaje Norwegów, pierwsi ludzie Północy, rodzina królewska. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. czasy gramatyczne, czasowniki nieregularne, zasady wymowy i akcentowania.

  Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów i nagrane z polskim tlumaczeniem. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

  Norweski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

  W skład pakietu Norweski Krok po kroku wchodzą kursy: Norweski Kurs podstawowy i Norweski Krok dalej.

  Opinie

  Napisz opinię

  Norweski Krok Po Kroku

  Norweski Krok Po Kroku

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: