5 JĘZYKÓW - 1 KURS. Niezbędnik każdego podróżnika

Audiobook: 5 JĘZYKÓW - 1 KURS. Niezbędnik każdego podróżnika

 

2 godz. 40 min.

 

Pudełko DVD

 

Edgard

 

Audiobook niedostępny

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  5 JĘZYKÓW - 1 KURS. Niezbędnik każdego podróżnika

  5 JĘZYKÓW - 1 KURS. Niezbędnik każdego podróżnika

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62828-09-9

  format: 14x19 cm
  Producent: Edgard

  Ilość stron:110

   

  Niezbędnik każdego podróżnika to wyjątkowy kurs do nauki aż 5 najbardziej popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz włoskiego. Przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie opanować najważniejsze zwroty i wyrażenia przydatne w każdej podróży.

  Kurs uczy słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu porozumiesz się w każdej sytuacji! Szczególnie polecamy go osobom, które często podróżują za granicę i chcą czuć się swobodnie w każdej sytuacji. Zestaw (książka + CD mp3) to praktyczne rozmówki, dzięki którym porozumiesz się podczas wypraw w każdy zakątek świata.

  W skład kursu wchodzą: książka oraz płyta mp3 z nagraniami.

  Książka (112 str.) składa się z 5 części poświęconych poszczególnym językom. W każdej z nich znajduje się 6 lekcji zawierających interesujące słówka, zwroty i dialogi oraz pełny zapis nagrań. Dodatkowo zamieszczono wskazówki i porady dotyczące prawidłowej wymowy każdego z 5 języków, listy napisów ostrzegawczych i informacyjnych a także podstawowe dane o Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemczech i Włoszech.

  Wysokiej jakości nagrania na płycie CD mp3 (ok. 160 min.) pozwalają osłuchać się z brzmieniem języków, poznać ich melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

  Niezbędnik każdego podróżnika jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Uczy się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy aż 5 języków obcych i zacznij rozmawiać swobodnie!

  Opinie

  Napisz opinię

  5 JĘZYKÓW - 1 KURS. Niezbędnik każdego podróżnika

  5 JĘZYKÓW - 1 KURS. Niezbędnik każdego podróżnika

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: