Włoski. Krok po kroku

Audiobook: Włoski. Krok po kroku

 

6 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Edgard

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

54,90 zł

54,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Włoski. Krok po kroku

  Włoski. Krok po kroku

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN:978-83-62482-05-4

  format:14x19 cm
  Producent: Edgard

  Ilość stron: 304

  Włoski Krok po kroku kurs do kompleksowej nauki języka włoskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

  Kurs uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Włoch.

  Książki (łącznie 304 str.) zawierają 31 lekcji tematycznych, zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ilustrowane ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.
  Wysokiej jakości nagrania (blisko 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

  Program multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny trening wymowy.

  Włoski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań na płytach audio lub mp3 z pracą z programem komputerowym. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Włoski. Krok po kroku

  Włoski. Krok po kroku

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: