Niemiecki, pakiet dla początkujących

Audiobook: Niemiecki, pakiet dla początkujących

 

BETTINA LEXOW, MIŁOGOST RECZEK, BRIGIT ROSER i inni

 

3 godz. 50 min.

 

Pudełko DVD

 

Edgard

 

Audiobook niedostępny

48,99 zł

48,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Niemiecki, pakiet dla początkujących

  Niemiecki, pakiet dla początkujących

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN:
  83-60415-78-8
  format:
  25x17,5 cm
  Producent: Edgard


   Pakiet Niemiecki dla początkujących przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę, oraz wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy tego języka i przygotować się do podróży. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka niemieckiego i szybko nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że opanujesz słownictwo i przyswoisz zasady gramatyczne. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

  Podręczniki zawierają pełne teksty wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia oraz wzory odmian czasowników. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

  Niemiecki Kurs podstawowy uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów oraz dialogów niezbędnych na co dzień. Obejmuje 11 lekcji (ponad 74 minuty nagrań), m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, w restauracji, w podróży, na zakupach, nagłe zdarzenia.

  Niemiecki Gramatyka
  - zbiór zasad umożliwiających poprawne budowanie wypowiedzi. Zaletą kursu są przystępnie objaśnione reguły oraz liczne przykłady. 26 lekcji, m.in.: rodzajniki, zaimki, przysłówki, czasowniki regularne, modalne, posiłkowe i zwrotne, odmiana przymiotników, budowa zdania i inne.

  Niemiecki W podróży
  - dla wyjeżdżających do Niemiec i Austrii w celach turystycznych. Dialogi prezentują różne sytuacje: na dworcu kolejowym, w biurze podróży, na nartach w Austrii, na wakacjach w Niemczech, weekend nad Renem. W skład kursu wchodzi dwanaście lekcji - 73 minuty nagrań Muttersprachlerów (Niemców i Austriaków).

  Specjalnie przygotowana, piąta płyta zawiera 235 minut nagrań w formacie mp3 do słuchania w domu, w samochodzie, w drodze do pracy, szkoły lub w podróży, a także dodatkowe rozdziały z kursów Niemiecki W pracy (Życiorys) i Niezbędne zwroty i wyrażenia (Na zakupach i W sklepie) - zwroty niezbędne do swobodnej konwersacji.

  Opinie

  Napisz opinię

  Niemiecki, pakiet dla początkujących

  Niemiecki, pakiet dla początkujących

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: