Xanth 1. Zaklęcie dla Cameleon

Audiobook: Xanth 1. Zaklęcie dla Cameleon

 

Anthony Piers

 

Waldemar Barwiński

 

14 godz. 15 min.

 

Pudełko CD

 

Nasza Księgarnia

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Xanth 1. Zaklęcie dla Cameleon

  Xanth 1. Zaklęcie dla Cameleon

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-10-12311-4
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: Nasza Księgarnia

   

  Xanth. Kraina, gdzie każdy ma jakiś magiczny talent bądź sam jest magiczny. Albo inteligentny. Trochę to skomplikowane, ale jeśli w grę wchodzi magia, trzeba się do tego przyzwyczaić.

  Młody Bink jest chyba pozbawiony talentu, za to ma determinację i nadzieję, z którymi udaje się do czarodzieja Humfreya. W drodze trafia na centaury i nagle akcja rusza z kopyta. Później w dziwnej Rozpadlinie, której nie ma na mapach, chłopak spotyka smoka i w trakcie ucieczki pytanie: czy stwór jest inteligentny, czy ma talent magiczny?, nabiera praktycznego wymiaru...

  Tak zaczyna się pierwszy tom legendarnej serii „Xanth”, którą Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” przypomina czytelnikom w nowym przekładzie.

  „Zaklęcie dla Cameleon” zdobyło August Derleth Fantasy Award za najlepszą powieść roku. Każda kolejna część cyklu stawała się bestsellerem.

  Legendarna seria teraz w wersji do słuchania!

  Piers Anthony, zanim został pisarzem, pracował w najróżniejszych miejscach, m.in. w szpitalu psychiatrycznym oraz firmie produkującej sprzęt elektroniczny.

  W końcu zawarł z żoną umowę – ustalili, że ona pójdzie do pracy, a on zajmie się w tym czasie wyłącznie pisaniem. Jeśli Piers przed upływem roku nie zdołałby opublikować żadnego utworu, miał porzucić marzenia o karierze pisarskiej i zająć się utrzymaniem rodziny.

  Dwa opowiadania znalazły nabywców i autor zarobił 160 dolarów. To jednak było za mało, by się utrzymać, zatrudnił się więc jako nauczyciel angielskiego.

  Dziesięć lat później ukazał się pierwszy tom serii „Xanth”, a Piers Anthony stał się bestsellerowym pisarzem fantasy. Wydał ponad 145 książek.

  Mieszka z żoną na Florydzie, mają jedną wnuczkę.

  Opinie

  Oceń 
  2016-09-24

  Słuchałem

  Dobre czekam następnych części by kupi. Oby jak najprędzej .

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Xanth 1. Zaklęcie dla Cameleon

  Xanth 1. Zaklęcie dla Cameleon

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: