Zaćmienie

Audiobook: Zaćmienie

 

Stephenie Meyer

 

ANNA DERESZOWSKA

 

19 godz. 34 min.

 

Duży digipack trójskrzydełkowy

 

Wydawnictwo Dolnoslaskie

 

Audiobook niedostępny

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zaćmienie

  Zaćmienie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN
  978-83-24-5890-67
  format: 14 x 19cm
  Producent: Wydawnictwo Dolnośląskie

  Zaćmienie”, powieść, która w formie audio ukazuje się w interpretacji Anny Dereszowskiej, jest jedną z bestsellerowych książek Stephenie Meyer, autorki „Zmierzchu”, „Księżyca w nowiu”, „Przed świtem”  „Drugiego życia Bree Tanner”, oraz „Intruza”.

  W „Zaćmieniu” słuchacze audiobooka poznają dalszy ciąg historii o wampirach. Kiedy media zaczynają donosić o serii tajemniczych morderstw w Seattle, a do lasów wokół Forks powraca żądna zemsty wampirzyca, Bella uświadamia sobie, że znowu grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Jakby tego było mało, musi wybierać pomiędzy miłością Edwarda a przyjaźnią Jacoba. Dobrze wie, że jej decyzja może doprowadzić do odnowienia odwiecznego konfliktu między wampirami a wilkołakami. Czy przyjaźń wygra z namiętnością? Czy miłość pokona strach?

  Już kilkadziesiąt milionów czytelników na całym świece zna historię zwykłej dziewczyny, o której względy rywalizują wampir i wilkołak.

  Ci, których zauroczyły Zmierzch i Księżyc w nowiu, z tymi samymi wypiekami na twarzy wysłuchają kolejnej części cyklu znakomicie przeczytanej przez aktorkę Annę Dereszowską.

  "Wampiry wysysają krew. Zaćmienie wyssało ze mnie sporą porcję wrażeń i emocji. Nie jest to książka wolna od "usterek", ale nie zaburzają one jej porywającego całokształtu. Co więcej, historia ta zaostrzyła mój apetyt i z ciekawością sięgnę po kolejną część. Tymczasem zapraszam na prawdziwy wampirzo-wilkołaczy przysmak"

  Jola "Paproch" Pilch

  Stephenie Meyer- ukończyła wydział literatury angielskiej, mieszka z mężem i trzema synami. Uznana za najlepszą pisarkę Roku,  wybrano ją także na najbardziej wpływową kobieta Roku 2008.

  Opinie

  Napisz opinię

  Zaćmienie

  Zaćmienie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: