Królowa Niewidzialnych Jeźdźców

Audiobook: Królowa Niewidzialnych Jeźdźców

 

Marta Tomaszewska

 

MIŁOGOST RECZEK

 

10 godz. 16 min.

 

Biblioteka Akustyczna

 

Audiobook niedostępny

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Królowa Niewidzialnych Jeźdźców

  Królowa Niewidzialnych Jeźdźców

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61445-35-7
  format: 14x12,5
  cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Królowa Niewidzialnych Jeźdźców”, utwór, którego lektorem w wersji audio jest Miłogost Reczek, jest jedną z wielu popularnych książek dla dzieci Marty Tomaszewskiej, autorki m.in. „A potem po prostu życie”, „Balu u zegarmistrza Teofila”, „Doliny Czarów”, „Gdzie ten skarb”, „Historii miłosnej”, „Niezwykłych odwiedzin”, „Porwania” i „Potworka”.

  Słuchacze „Królowej Niewidzialnych Jeźdźców” poznają mieszkańców wioski Ullamp. Ci ostatni są przerażeni. Nieustannie nawiedzają ich Trzy Czarne Konie Tracza Obojętność. Wydaje się, że wszystkie nieszczęścia sprowadził na wioskę mały chłopiec bez imienia - Oko. Oko został znaleziony w Pinglowych Krzakach. Od tej pory same nieszczęścia spadają na wioskę Ullamp, w której znalazł swój dom. Chłopiec przekonany, że ma to związek z jego przeszłością, postanawia odnaleźć swój Los i zagubioną historię. Jednak niebezpieczeństwa czyhają wszędzie. Czy uda mu się ocalić siebie i wioskę? Czy odnajdzie swoją Krainę? Królowa Niewidzialnych Jeźdźców wprowadza w świat pełen tajemniczości. Bohater nie zważając na piętrzące się niebezpieczeństwa szuka swojej tożsamości. Ciekawa fabuła i niespodziewany zwrot akcji przy doskonałej kompozycji całości sprawiają, że książka jest niesłychanie zajmująca i niezauważenie przenosi w fantastyczne Krainy.

  Marta Tomaszewska — pisarka, poetka i baśniopisarka, opublikowała ponad 40 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za sprawą książki "Podróż do Krainy Om" uznawana jest za prekursorkę polskiej fantasy.  Pisarka otrzymała wiele nagród: Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za twórczość dla dzieci, Medal honorowy na Biennale sztuki dla Dziecka, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, wpis na międzynarodową listę Honorową IBBY, Order Uśmiechu, Medal IBBY za całokształt twórczości dla dzieci i młodzieży, Złoty Medal Zasłużona Kulturze Gloria Artis.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Królowa Niewidzialnych Jeźdźców

  Królowa Niewidzialnych Jeźdźców

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: