Promocja dnia

Udręczeni przez demony

Audiobook: Udręczeni przez demony

 

Andrzej Sarwa

 

BOGUMIŁ OSTRYŃSKI

 

3 godz. 13 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Armoryka

 

Audiobook niedostępny

20,00 zł

20,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Udręczeni przez demony

  Udręczeni przez demony

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN
  978-83-7639-013-0
  format: 13,5 x 19 
  cm
  Producent: Armoryka

  Udręczeni przez demony”, utwór, który w formie audiobooka ukazuje się w interpretacji Bogumiła Ostryńskiego, jest jedną z wielu książek Andrzeja Sarwy, polskiego pisarza, poety i dziennikarza. Sarwa ma w swoim dorobku ponad sto książek, obejmujących wiele dziedzin: poezję i prozę („Gałązka rajskiej jabłoni”, „Droga przez Chałupki”, „Legendy i opowieści sandomierskie”), religioznawstwo i teologię („Rzeczy ostateczne człowieka i świata”) czy leksykony i poradniki („Egzotyczne rośliny użytkowe w domu i ogrodzie”, „Ogród w domu”, „Sad inny niż wszystkie”).

  W „Udręczonych przez demony” słuchacze audiobooka poznają budzące grozę historie o spotkaniach ludzi z mieszkańcami piekła, a także o opętaniu i opętanych. Wśród opowieści są także i te o osobach, które za życia były zabierane do piekła, a nawet cierpiały męki piekielne.

  Autor korzystał zarówno z nowszej XIX- i XX-wiecznej literatury, jak i z tekstów dawniejszych: XVI-XVIII-wiecznych.

  Andrzej Sarwa (ur. 12 kwietnia 1953 w Sandomierzu) — polski pisarz, poeta, tłumacz i dziennikarz, autor wielu książek obejmujących wiele dziedzin, między innymi poezję i prozę („Gałązka rajskiej jabłoni. Baśnie polskie”, „Pochody”, „Tarnina”, „Cień władcy sabatu”, „Pokręcona ścieżka”, „Wędrówka ku Mlecznej Drodze”, „Droga przez chałupki”, religioznawstwo i teologię („O śmierci, antychryście i końcu świata”, „O Szatanie, czarach, opętaniu i czcicielach Złego”, „Opętanie przez demony. Prawda czy mit?”, „Tajemna księga katarów”) czy leksykony i poradniki („Dom w zieleni”, „Egzotyczne rośliny użytkowe w domu i ogrodzie”, „Ogród w domu”, „Sad inne niż wszystkie”, „Lecznicze smakołyki”, „Lecznicze napitki”).

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Udręczeni przez demony

  Udręczeni przez demony

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: