Ludzie o nadludzkich mocach

Audiobook: Ludzie o nadludzkich mocach

 

Andrzej Sarwa

 

BOGUMIŁ OSTRYŃSKI

 

2 godz. 58 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Armoryka

 

Audiobook niedostępny

20,00 zł

20,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ludzie o nadludzkich mocach

  Ludzie o nadludzkich mocach

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN 83-60276-77-8
  format:
  13,5x19 cm
  Producent: Armoryka

  Ludzie o nadludzkich mocach”, utwór, który w formie audiobooka ukazuje się w interpretacji Bogumiła Ostryńskiego, jest jedną z wielu książek Andrzeja Sarwy, polskiego pisarza, poety i dziennikarza. Sarwa ma w swoim dorobku ponad sto książek, obejmujących wiele dziedzin: poezję i prozę („Gałązka rajskiej jabłoni”, „Droga przez Chałupki”, „Legendy i opowieści sandomierskie”), religioznawstwo i teologię („Rzeczy ostateczne człowieka i świata”) czy leksykony i poradniki („Egzotyczne rośliny użytkowe w domu i ogrodzie”, „Ogród w domu”, „Sad inny niż wszystkie”).

  W „Ludziach o nadludzkich mocach” słuchacze audiobooka znajdą historie o życiu i podnaturalnych zdolnościach ludzi, którzy zapisali się w dziejach jako magowie i wielcy awanturnicy, zadziwiający świat swoimi dokonaniami. Są tu więc historie cudów szamanów, Szymona Czarnoksiężnika, Apolloniusza z Tyany, Nostradamusa, Emmanuela Swedenborga, Hrabiego de Saint-Germain, Józefa Balsamo - hrabiego di Cagliostro i Grigorija Rasputina.

  1. Dwie rzeczywistości

  2. Cuda szamanów

  3. Szymon Czarnoksiężnik

  4. Apolloniusz z Tyany

  5. Nostradamus

  6. Emmanuel Swedenborg

  7. Hrabia de Saint – Germain

  8. Józef Balsamo – hrabia di Caliostro

  9. Grigorij Rasputin

  Andrzej Sarwa
  (ur. 12 kwietnia 1953 w Sandomierzu) — polski pisarz, poeta, tłumacz i dziennikarz, autor wielu książek obejmujących wiele dziedzin, między innymi poezję i prozę („Gałązka rajskiej jabłoni. Baśnie polskie”, „Pochody”, „Tarnina”, „Cień władcy sabatu”, „Pokręcona ścieżka”, „Wędrówka ku Mlecznej Drodze”, „Droga przez chałupki”, religioznawstwo i teologię („O śmierci, antychryście i końcu świata”, „O Szatanie, czarach, opętaniu i czcicielach Złego”, „Opętanie przez demony. Prawda czy mit?”, „Tajemna księga katarów”) czy leksykony i poradniki („Dom w zieleni”, „Egzotyczne rośliny użytkowe w domu i ogrodzie”, „Ogród w domu”, „Sad inne niż wszystkie”, „Lecznicze smakołyki”, „Lecznicze napitki”).

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Ludzie o nadludzkich mocach

  Ludzie o nadludzkich mocach

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: