O stygmatach mumiach i innych niezwykłych zjawiskach

Audiobook: O stygmatach mumiach i innych niezwykłych zjawiskach

 

Andrzej Sarwa

 

BOGUMIŁ OSTRYŃSKI

 

1 godz. 9 min.

 

Pudełko DVD Slim

 

Armoryka

 

Audiobook niedostępny

20,00 zł

20,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  O stygmatach mumiach i innych niezwykłych zjawiskach

  O stygmatach mumiach i innych niezwykłych zjawiskach

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2008
  ISBN 83-60276-83-9
  format:
  13,5x19 cm
  Producent: Armoryka

  O stygmatach, mumiach i innych niezwykłych zjawiskach”, książka, która w formie audiobooka ukazuje się w interpretacji Bogumiła Ostryńskiego, jest jedną z wielu pozycji Andrzeja Sarwy, polskiego pisarza, poety i dziennikarza. Sarwa ma w swoim dorobku ponad sto książek, obejmujących wiele dziedzin: poezję i prozę („Gałązka rajskiej jabłoni”, „Droga przez Chałupki”, „Legendy i opowieści sandomierskie”), religioznawstwo i teologię („Rzeczy ostateczne człowieka i świata”) czy leksykony i poradniki („Egzotyczne rośliny użytkowe w domu i ogrodzie”, „Ogród w domu”, „Sad inny niż wszystkie”).

  W „O stygmatach, mumiach i innych niezwykłych zjawiskach” słuchacze audiobooka znajdą zbiór fascynujących historii o niezwykłych przypadkach ludzi naznaczonych szczególnymi darami za życia i po śmierci. Przypadki stygmatyków oraz zjawiska zachowania zwłok w stanie nienaruszonym przedstawione są w charakterystyczny dla Andrzeja Sarwy barwny ale zarazem przystępny sposób.

  Andrzej Sarwa (ur. 12 kwietnia 1953 w Sandomierzu) — polski pisarz, poeta, tłumacz i dziennikarz, autor wielu książek obejmujących wiele dziedzin, między innymi poezję i prozę („Gałązka rajskiej jabłoni. Baśnie polskie”, „Pochody”, „Tarnina”, „Cień władcy sabatu”, „Pokręcona ścieżka”, „Wędrówka ku Mlecznej Drodze”, „Droga przez chałupki”, religioznawstwo i teologię („O śmierci, antychryście i końcu świata”, „O Szatanie, czarach, opętaniu i czcicielach Złego”, „Opętanie przez demony. Prawda czy mit?”, „Tajemna księga katarów”) czy leksykony i poradniki („Dom w zieleni”, „Egzotyczne rośliny użytkowe w domu i ogrodzie”, „Ogród w domu”, „Sad inne niż wszystkie”, „Lecznicze smakołyki”, „Lecznicze napitki”).

   


  Opinie

  Napisz opinię

  O stygmatach mumiach i innych niezwykłych zjawiskach

  O stygmatach mumiach i innych niezwykłych zjawiskach

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: