Duch starej kamienicy

Audiobook: Duch starej kamienicy

 

Anna Onichimowska

 

Irena S. Tyl

 

3 godz. 49 min.

 

Biblioteka Akustyczna

 

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Duch starej kamienicy

  Duch starej kamienicy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2007
  ISBN:
  83-921149-6-3
  format: 13,5x19 cm

  Duch starej kamienicy”, który w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Ireny Szymczykiewicz-Tyl, jest jednym z wielu utworów Anny Onichimowskiej, autorki książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, mającej na swoim koncie takie pozycje jak „Aleksander”, „Będę dzielna”, „Bliscy nieznajomi”, „Daleki rejs”, „Daleko czy blisko”, „Demony na smyczy”, „Dobry potwór nie jest zły”, „Dzieci zorzy polarnej”, „Dzień czekolady”, „Dziesięć stron świata”.

  Słuchacze „Domu starej kamienicy" poznają Maćka, który jest duchem. Zaprasza Was do odwiedzenia swojej kamienicy. Niestety muszę Was uprzedzić, że zamieszkało w niej również - bez niczyjej zgody - 90485 dzikich lokatorów! W dodatku jest ich codziennie więcej i więcej ... Chcemy się ich pozbyć, ale nie jest to łatwe. A może wy coś wymyślicie ? Każdy dobry pomysł może mi się przydać w przyszłości...

  ANNA ONICHIMOWSKA - autorka trzydziestu książek dla dzieci i młodzieży, wielu sztuk teatralnych, telewizyjnych i radiowych oraz scenariuszy, lauretka licznych prestiżowych nagród krajowych i zagranicznych.

  Opinie

  Napisz opinię

  Duch starej kamienicy

  Duch starej kamienicy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: