Razem na biegun

Audiobook: Razem na biegun

 

Marek Kamiński

 

Jacek Labijak

 

4 godz. 9 min.

 

Mały digipack trójskrzydełkowy

 

Fundacja Marka Kamińskiego

 

Audiobook niedostępny

30,00 zł

30,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Razem na biegun

  Razem na biegun

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2007
  ISBN: 9788391100943
  format: 14,5x12,5 cm
  Producent: Fundacja Marka Kamińskiego

  W tej całej niemożliwości wyprawy z Jaśkiem jest coś pociągającego. Może nie samo przekraczanie fizycznych barier i osiągnięcie niemożliwego na pozór celu, jakim jest biegun. Pociągające jest przekraczanie barier między ludźmi i między różnymi światami. I to jest czymś, dla czego warto porzucić pewność i realność i zanurzyć się w nierealności i marzeniach. I spróbować znaleźć tu wąską ścieżkę, która prowadzi z tamtego świata do tego, w którym żyjemy. Zaczynam posługiwać się skrótem „Duży i mały na Biegun.” – Marek Kamiński „Razem na biegun”

  Pomimo trudności i barier w kwietniu 2004 roku Marek Kamiński, Jaś Mela, Wojtek Moskal oraz Wojtek Ostrowski wyruszyli na wyprawę. Celem wyprawy było zdobycie Bieguna Północnego, nie był to jednak cel jedyny. Równie ważne było udowodnienie sobie i całemu światu, że to, co wydaje się na pozór niemożliwe do osiągnięcia, dzięki wierze i wytrwałej pracy może stać się rzeczywistością.

  "Fascynująca opowieść o dwóch takich, którzy postanowili zdobyć oba końce świata - o ich sile, wyobraźni i pięknych duszach, które pomogły im zwyciężyć... "(Beata Pawlikowska)

  "W tej historii jest wiele mistycznej siły. I nie biegun sam w sobie jest tu najważniejszy. Najważniejsza jest podróż, droga. Droga w głąb siebie, spotkanie ze swoim wnętrzem , ograniczeniami i barierami które tak często podcinają nam skrzydła w życiu codziennym. Słuchając tej opowieści dowiecie się dużo o sobie". (Artur Rojek)

  Opinie

  Napisz opinię

  Razem na biegun

  Razem na biegun

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: