BABCIA NA JABŁONI

Audiobook: BABCIA NA JABŁONI

 

MIRA LOBE

 

Wojciech Solarz

 

Pudełko CD

 

aaaa

 

Audiobook niedostępny

26,00 zł

26,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  BABCIA NA JABŁONI

  BABCIA NA JABŁONI

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-83-6085-009-1
  Format: 12,5 x 14
  Producent: Dwie Siostry

  Wszyscy mają babcię, tylko nie Andy, bohater "Babci na jabłoni". Chłopiec bardzo się tym martwi. Aż pewnego dnia babcia, którą dotąd znał tylko z fotografii, po prostu siada obok niego na jabłoni. I zostaje. Mieszka na drzewie, poluje na tygrysy i ujeżdża dzikie konie. Cóż, jest może trochę zwariowana, ale za to bardzo mądra i dowcipna. No i przede wszystkim – jego własna.

  Pełna wdzięku opowieść o chłopcu i bardzo nietypowej babci. Klasyka literatury dziecięcej teraz także jako audiobook w przekonującym wykonaniu Wojciecha Solarza.

  Mira Lobe (ur. 17 września Mira Lobe (ur. 17 września 1913 w Görlitz jako Hilde Mirjam Rosenthal, zm. 6 lutego 1995 w Wiedniu) – austriacka autorka książek dla dzieci.
  Po skończeniu szkoły zamierzała podjąć studia na wydziale germanistyki i historii sztuki. Jednak z powodu żydowskiego pochodzenia musiała zrezygnować z tych planów. W 1936 wyjechała do Palestyny wraz rodziną. Latem 1940 wyszła za aktora i reżysera Friedricha Lobe. Pisanie rozpoczęła w 1943 będąc w ciąży z córką Claudią.
  Jej najbardziej znaną książką jest wydana w 1965 Babcia na jabłoni (Die Omama im Apfelbaum).

  Opinie

  Napisz opinię

  BABCIA NA JABŁONI

  BABCIA NA JABŁONI

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: