Baśnie Polskie Toruńskie Pierniki

Audiobook: Baśnie Polskie Toruńskie Pierniki

 

Liliana Bardijewska

 

16 min.

 

Pudełko CD

 

aaaa

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

15,90 zł

15,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Baśnie Polskie Toruńskie Pierniki

  Baśnie Polskie Toruńskie Pierniki

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7660-749-8
  format: 14x12,5
  cm
  Producent: Jedność

  Dawno, dawno temu w mieście Toruniu pewien młody cukiernik, a miał on na imię Bogumił, zakochał się w pięknej, uroczej i dobrej Katarzynce. Powodowany tym gorącym i szczerym uczuciem podarował jej nie tylko swoje serce, ale także... smakowite pierniczki.

  Jak myślicie, czy Katarzynka mogła się oprzeć tak wyjątkowemu prezentowi? Na pewno nie mogła, tak jak i wy nie oprzecie się tej smakowitej opowieści o toruńskich piernikach, tak smacznej jak one same...

  To wspaniała opowieść o toruńskich piernikach, napisana bajecznym, pełnym magii językiem. Dołączona do niej płyta CD z cudownym słuchowiskiem zabierze wszystkie dzieci do magicznego świata pięknych historii. Jej ciepłe urocze ilustracje sprawiają, że mali czytelnicy sięgną po nią z rozkoszą.

  Liliana Bardijewska (ur. 15 maja 1955 w Warszawie) – polska autorka utworów prozatorskich dla dzieci, sztuk i słuchowisk. Redaktor naczelny wydawnictwa Ezop. Jako krytyk literacki i teatralny współpracuje z „Gazetą Wyborczą”, „Dialogiem”, „Teatrem” oraz „Teatrem Lalek”.
  W swoim dorobku twórczym ma 20 słuchowisk dla dzieci i młodzieży, 10 sztuk teatralnych i telewizyjnych dla dzieci, a także kilka powieści dla dzieci – „Ratatuj”, „Bractwo srebrnej łyżeczki”– i bajek dla dzieci: „Moje  – nie moje”.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Baśnie Polskie Toruńskie Pierniki

  Baśnie Polskie Toruńskie Pierniki

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: