Hania Humorek ogłasza niepodległość

Audiobook: Hania Humorek ogłasza niepodległość

 

Megan McDonald

 

Julia Kamińska

 

1 godz. 45 min.

 

Małe pudełko kartonowe

 

Egmont

 

Audiobook niedostępny

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Hania Humorek ogłasza niepodległość

  Hania Humorek ogłasza niepodległość

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-237-5247-9

  format:13x14 cm
  Producent: Egmont

   

  Hania Humorek ogłasza niepodległość” jest jednym z popularnych utworów dla dzieci autorstwa Megan McDonald, która w swoim dorobku ma jeszcze takie pozycje jak „Hania Humorek”, „Hania Humorek idzie na studia”, Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata”, „Smrodek i niesamowita międzygalaktyczna szczękołamka”, „Smrodek: niezwykły kurczący się dzieciak”. Książka w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Julii Kamińskiej.

  Hania Humorek poznała historię rewolucji amerykańskiej. Bardzo spodobały jej się WOLNOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ. Nie chce już słuchać poleceń rodziców i zamierza uwolnić się od uprzykrzonego towarzystwa swojego młodszego brata. Ale z powodu  niepodległościowych planów wpakuje się w niezłe tarapaty. Z całą pewnością. Caluteńką. Czy Hania wreszcie zdoła udowodnić, że jest gotowa na nieco więcej niezależności?

  Megan McDonald (urodzona 20 lutego 1959 roku w Pittsburghu)—amerykańska pisarka książek dla dzieci. Karierę pisarki dla dzieci rozpoczęła, pracując  w bibliotekach – Carnegie Library of Pittsburgh, Minneapolis Public Library. Znana przede wszystkim z serii książek o przygodach Hani Humorek oraz Smrodka.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Hania Humorek ogłasza niepodległość

  Hania Humorek ogłasza niepodległość

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: