Doktor Hania Humorek

Audiobook: Doktor Hania Humorek

 

Megan McDonald

 

Julia Kamińska

 

2 godz. 0 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Egmont

 

Audiobook niedostępny

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Doktor Hania Humorek

  Doktor Hania Humorek

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 •  

  Rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83-237-5231-8
  format: format: 14 x 12,7cm
  Producent: Egmont

  Doktor Hania Humorek” jest jednym z popularnych utworów dla dzieci autorstwa Megan McDonald, która w swoim dorobku ma jeszcze takie pozycje jak „Hania Humorek”, „Hania Humorek idzie na studia”, Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata”, „Smrodek i niesamowita międzygalaktyczna szczękołamka”, „Smrodek: niezwykły kurczący się dzieciak”. Książka w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Julii Kamińskiej.

  W poniedziałek rano okazało się, że klasę Hani Humorek czeka przeprowadzenie projektu na temat ludzkiego ciała. Będą poznawać budowę szkieletu, czaszki i odwiedzą szpital, gdzie zobaczą prawdziwych lekarzy. Hania razem z przyjaciółmi zamierza przeprowadzić eksperyment, przez który tylko sklonuje swoje problemy.

  Megan McDonald (urodzona 20 lutego 1959 roku w Pittsburghu)—amerykańska pisarka książek dla dzieci. Karierę pisarki dla dzieci rozpoczęła, pracując  w bibliotekach – Carnegie Library of Pittsburgh, Minneapolis Public Library. Znana przede wszystkim z serii książek o przygodach Hani Humorek oraz Smrodka.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Doktor Hania Humorek

  Doktor Hania Humorek

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: