Zestaw 2 w 1-Baśnie z 1001 nocy

Audiobook: Zestaw 2 w 1-Baśnie z 1001 nocy

 

Bolesław Leśmian

 

Anna Komorowska, Wojciech Malajkat

 

4 godz. 28 min.

 

Pudełko CD

 

AudioLiber

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

55,86 zł

55,86 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zestaw 2 w 1-Baśnie z 1001 nocy

  Zestaw 2 w 1-Baśnie z 1001 nocy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-60946-94-7
  Producent: Audio Liber

  Pakiet „Zestaw 2 w 1- Baśnie z 1001 nocy”, zawiera „Baśń o Aladynie” oraz „Ali Baba i czterdziestu rozbójników”. Utwory, które w wersji audio ukazują się w interpretacji Anny Komorowskiej i Wojciecha Malajkata, są jednymi z wielu dzieł Bolesława Leśmiana, wybitnego polskiego poety, autora takich zbiorów wierszy jak „Sad rozstajny”, „Łąka”, „Napój cienisty”, „Dziejba leśna”, licznych esejów  i szkiców literackich.

  W „Baśni o Aladynie” słuchacze audiobooka poznają tytułowego bohatera, który był tak leniwy, że pracy unikał i dzień cały spędzał na gonitwach i zabawach z ulicznikami. Pewnego poranku przybył wprost do Chin z dalekiej Afryki słynny i potężny czarodziej Roeoender. Był tak straszny, że nawet jego imię jego z trudnością można było wymówić...

  „ W Ali Babie i czterdziestu rozbójnikach” w dalekim Hindustanie piękna i mądra Szeherezada by uniknąć śmierci z rąk okrutnego króla Szachijara przez tysiąc i jedną noc snuje niezwykłe opowieści. Pewnej nocy rozpoczyna najpiękniejszą spośrób baśni, pełną niezwykłych przygód historię o dwóch braciach, biednym choć pracowitym Ali Babie oraz bogatym i chciwym Kassimie, a także o dobrym Dżinie i jego starej lampie.


  Opinie

  Napisz opinię

  Zestaw 2 w 1-Baśnie z 1001 nocy

  Zestaw 2 w 1-Baśnie z 1001 nocy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: