Zestaw Kubuś Puchatek

Audiobook: Zestaw Kubuś Puchatek

 

Alan Alexander Milne, David Benedictus

 

Janusz Gajos

 

10 godz. 0 min.

 

Pudełko CD

 

Nasza Księgarnia

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

69,90 zł

69,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zestaw Kubuś Puchatek

  Zestaw Kubuś Puchatek

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:978-83-10-11976-6
  Producent: Nasza Księgarnia

  Kultowe opowieści o Kubusiu Puchatku i przyjaciołach ze Stumilowego Lasu w formie audiobooków w znakomitej interpretacji Janusza Gajosa.

  Wzruszające, pełne liryzmu przygody Krzysia i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Przedstawiamy także pierwszą oficjalną kontynuację historii o  Kubusiu Puchatku, napisaną przez Davida Benedictusa. Od wielu lat książki o Krzysiu, Puchatku, Kłapouchym i Prosiaczku należą do ulubionych lektur dzieci i młodzieży.

  Alan Alexander Milne
  (ur.18 stycznia 1882, zm. 31 stycznia 1956) — angielski pisarz.

  Miał dwóch starszych braci: Davida Barretta i Kennetha Johna, z których zdecydowanie wolał tego drugiego. Ojciec pisarza, John Vine Milne, był dyrektorem Henley House, prywatnej szkoły dla chłopców. Poziom w szkole, kiedy uczęszczał do niej młody Alan, był dość wysoki, a chłopak należał do najzdolniejszych uczniów. Później uczęszczał do Westminster School, a następnie do Trinity College w Cambridge, gdzie w roku 1903 ukończył matematykę.

  Po zakończeniu edukacji Alan Milne wyjechał do Londynu, gdzie rozpoczął karierę literacką. Napisał parodię przygód Sherlocka Holmesa „The Rape of the Sherlock”, przyjętą przez pismo “Vanity Fair” za sumę piętnastu szylingów. Następnie powstała utwór „Lovers in London”, który okazał się klapą i którego sam autor bardzo się wstydził. Dużo lepsza okazała się sztuka „Mr Pim Passes By”, zbiór 24 wierszy „When We Were Young”, czy wreszcie jego najsłynniejsze dzieła — „Kubuś Puchatek” oraz „Chatka Puchatka”. W swoim dorobku Alan Alexander Milne ma też powieść „Tajemnica Czerwonego Domu”, którą Raymond Chandler uznał za jeden z najlepszych kryminałów wszech czasów.

   

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Zestaw Kubuś Puchatek

  Zestaw Kubuś Puchatek

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: