Promocja dnia

 • -40%

  21,54 zł 35,90 zł -40% W magazynie
  Offer ends in:
  Jussi Adler-Olsen
  Janusz Zadura

  21,54 zł 35,90 zł
  Obniżka!
Najpiękniejsza fotografia

Audiobook: Najpiękniejsza fotografia

 

Adam Bahdaj

 

JOANNA LISSNER

 

1 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Lissner Studio

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Najpiękniejsza fotografia

  Najpiękniejsza fotografia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-61083-54-2
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Lissner Studio

  Najpiękniejsza fotografia”, jedna ze znanych i lubianych książek Adama Bahdaja, autora między innymi „Piratów z Wysp Śpiewających”, „Do przerwy 0:1”, „Podróży za jeden uśmiech”, „Tańczącego słonia”, „Małego ratownika”, „Przygód Wojtka”, czy „Telemacha w dżinsach”, ukazuje się właśnie w formie audiobooka w interpretacji Joanny Lissner.

  W „Najpiękniejszej fotografii” słuchacze audiobooka poznają kilka czarujących historyjek o problemach zwierząt. Między innymi poznamy historię wielkiego wyścigu ślimaków, historię malowanego ula, a także posłuchają opowieści o pewnej niespotykanej fotografii.

  Teraz „Najpiękniejszą fotografię” można sobie odświeżyć w wersji audio.

  Opowiadania:

  1. Zaczarowanana fotografia

  2. Nad strumykiem

  3. Księżycowy koncert

  4. Malowany ul

  5. Podróż w nieznane

  6. Wielki wyścig

  Montaż dźwięku – Dagmara Sołdek

  Adam Bahdaj
  (ur. 2 stycznia 1918 w Zakopanem, Polska - zm. 7 maja 1985 w Warszawie, Polska) - polski pisarz, tłumacz z języka węgierskiego.Bahdaj urodził w Zakopanem, gdzie spędził lała szkolne i częściowo studenckie. W okresie tym byl członkiem Sekcji Narciarskiej Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, uprawiał taternictwo i narciarstwo, brał udział w zawodach narciarskich. Lata zakopiańskie silnie odbiły się w jego twórczości, zwłaszcza w książkach o tematyce górskiej i sportowej. Drugą wojnę światową spędził na Węgrzech. Brał czynny udział w organizowaniu ruchu oporu i życia kulturalnego polskich uchodźców na ziemi węgierskiej. W roku 1943 debiutował w Budapeszcie książką "Seklerskie ballady ludowe". Lata okupacyjne stanowią drugi nurt w jego twórczości - nurt przygody kurierskiej. Po powrocie do kraju do roku 1949 pracował jako dziennikarz.W roku 1949 ukazała się jego pierwsza powieść "Ich pierwszy start". Od tej chwili poświęcił się wyłącznie pracy literackiej. Laureat wielu nagród w tym nagrody Prezesa Ministrów za całokształt twórczości.

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: