Trzy klucze i inne baśnie

Audiobook: Trzy klucze i inne baśnie

 

ks. Janusz Stańczuk

 

Barbara Utlińska

 

55 min.

 

Płyta z książką

 

Wydawnictwo Sióstr Loretanek

 

Audiobook niedostępny

20,00 zł

20,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Trzy klucze i inne baśnie

  Trzy klucze i inne baśnie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN:
  83-7257-361-2
  format:
  18x25,5 cm
  Producent:
  Wydawnictwo Sióstr Loretanek

  Piękne i mądre opowieści stworzone przez księdza Stańczuka mogą stać się niezastąpionym przyjacielem każdego dziecka. Nie tylko rozwiną poczucie wrażliwości u maluchów, ale takze dzięki pięknej polszczyźnie autora opowiadań staną się wzorem językowej poprawności. Rewelacyjnie ilustrowana książka wraz książką do słuchania teraz do kupienia w naszym sklepie.

  Któż z nas nie lubi baśni, tego świata poukładanego, gdzie jest zawsze sprawiedliwie i dobrze. Cztery baśnie poetyckie, napisane pięknym polskim językiem, z głębokim przesłaniem. Będą dobrą lekturą, pozwolą wzruszyć się, się i zastanowić nad tym, co w życiu ważne.
  Elżbieta Chludzińska

  Barbara Utlińska - z wykształcenia polonistka, przez 35 lat lektora, spikerka i dziennikarka Polskiego Radia. Autorka opowieści dla dzieci w radiu i kwartalniku "Ziarenko". W Polskim Związku niewidomych nagrała wiele książek mówionych.

  ks. Janusz Stańczuk - urodzony w 1965 roku. Kapłan archidiecezji warszawskiej. Jako autor debiutował a 1987 roku w kwartalniku dla dzieci "Ziarenko". Autor opowiadań, powieści i baśni dla najmłodszych. Współpracuje z miesięcznikiem dla dzieci "Anioł Stróż" od jego wznowienia w 2000 roku.

  Polecamy poprzednie książki Autora z tej serii: "Perła i inne baśnie", "Anioł i inne baśnie", "Stare drzewo i inne baśnie".

  Opinie

  Napisz opinię

  Trzy klucze i inne baśnie

  Trzy klucze i inne baśnie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: