Tego lata w Burbelkowie

Audiobook: Tego lata w Burbelkowie

 

Marta Tomaszewska

 

HANNA KINDER-KISS

 

3 godz. 38 min.

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

14,95 zł

14,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Tego lata w Burbelkowie

  Tego lata w Burbelkowie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61592-61-7

  format:
  C Shell
  Producent: StoryBox

  Tego lata w Burbelkowie”, audiobook, którego lektorem jest Hanna Kinder-Kiss, to jedna z wielu popularnych książek dla dzieci Marty Tomaszewskiej, autorki m.in. „A potem po prostu życie”, „Balu u zegarmistrza Teofila”, „Doliny Czarów”, „Gdzie ten skarb”, „Historii miłosnej”, „Niezwykłych odwiedzin”, „Porwania” i „Potworka”.

  Pełna uroku i przygód opowieści o wakacjach na wsi, rodzinnych perypetiach oraz niezwykle ekstrawaganckim pradziadku. Za książkę "Tego lata w Burbelkowie" Marta Tomaszewska otrzymała Literacką Nagrodę im. K.Makuszyńskiego w kategorii "najlepsza książka dla dzieci".

  Marta Tomaszewska — pisarka, poetka i baśniopisarka, opublikowała ponad 40 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za sprawą książki "Podróż do Krainy Om" uznawana jest za prekursorkę polskiej fantasy.  Pisarka otrzymała wiele nagród: Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za twórczość dla dzieci, Medal honorowy na Biennale sztuki dla Dziecka, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, wpis na międzynarodową listę Honorową IBBY, Order Uśmiechu, Medal IBBY za całokształt twórczości dla dzieci i młodzieży, Złoty Medal Zasłużona Kulturze Gloria Artis.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Tego lata w Burbelkowie

  Tego lata w Burbelkowie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: