Al Pacino. Rozmowy

Audiobook: Al Pacino. Rozmowy

 

Lawrence Grobel

 

Roch Siemianowski, Sławomir Holland

 

9 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,95 zł

29,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Al Pacino. Rozmowy

  Al Pacino. Rozmowy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rok wydania: 2015
  ISBN: 978-83-7927-427-7
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: StoryBox

  Autobiografia Ala Pacino w formie rozmowy z Lawrencem Grobelem.
  Wywiady z lat 1979-2005 posłowie z 2014 roku.

  Al Pacino zawsze uciekał od rozmów z prasą – dla Grobela zrobił wyjątek. W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat Al Pacino udzielał mu wielokrotnie wywiadów – przez lata zawiązała się pomiędzy nimi bliska przyjaźń. Rozmawiali oczywiście o filmach, pracy nad kolejnymi rolami, ale też o dzieciństwie aktora, jego prywatnym życiu i rodzinie. Grobel i Pacino pozostawiają tylko parę tematów tabu, mówią szczerze niemal o wszystkim: nocnych eskapadach do klubów jazzowych, garściach valium połykanych na ceremonii rozdania Oscarów, o miłości do Nowego Jorku.

  „Ojciec chrzestny”, „Człowiek z blizną”, „Adwokat diabła” – te role i wiele innych zapewniły Pacino trwałe miejsce w historii kina. Osiem razy nominowany do Oscara – nagrodę otrzymał w końcu za rolę w „Zapachu kobiety”. Mimo to wciąż woli pracę na deskach teatru od studia filmowego. Chętnie zajmuje się produkcjami niezależnymi. Jego życie pełne jest pasji, a największą jego miłością pozostaje Szekspir.

  Lawrence Grobel znany polskiemu czytelnikowi z książek „Truman Capote. Rozmowy”, “Marlon Brando. Rozmowy”, „Ava Gardner. Rozmowy”, powieści „Zmartwychwstanie Laytona Crossa”, a także głośnych wywiadów prasowych z największymi gwiazdami Hollywood.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Al Pacino. Rozmowy

  Al Pacino. Rozmowy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: