Listy na wyczerpanym papierze

Audiobook: Listy na wyczerpanym papierze

 

Agnieszka Osiecka i Jeremi Przybora

 

Magda Umer, Piotr Machalica

 

4 godz. 5 min.

 

Płyta z książką

 

Agora

 

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Listy na wyczerpanym papierze

  Listy na wyczerpanym papierze

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-268-0078-8
  format: 20 x 25 cm
  Producent: Agora

   

  Listy na wyczerpanym papierze“, korespondencja Agnieszki Osieckiej z Jeremim Przyborą, pojawiają się również jako audiobook w interpretacji Piotra Machalicy i Magdy Umer, która opatrzyła książkę również wstępem. Osiecka napisała około 2000 piosenek, wydanych m.in. w tomach: „Kolory”, „Wyszłam i nie wróciłam”, „Listy śpiewające”, „Sztuczny miód”, „Żywa reklama”, „Śpiewające piaski”, „Opisanie szopki”. Przybora, współtwórca Kabaretu Starszych Panów,  jest autorem m.in. „Listów z podróży”, „Mieszanki firmowej”, „Uwiedzionego”.

  Któregoś dnia zadzwonił Jeremi i poprosił, żebym przyjechała jak najszybciej, bo ma dla mnie ważne zadanie. Przyjechałam natychmiast. Wyjął z sekretarzyka dużą brązową kopertę z napisem "Agnieszka" i podał mi ją.

  "Zastanawiałem się, co zrobić z jej listami i doszedłem do wniosku, że nie jestem w stanie tego zniszczyć. Myślę, że literatura polska by nam tego nie wybaczyła. Zaopiekuj się tym".

  Niedawno Agata Passent zadzwoniła do mnie z informacją, że znalazła listy Jeremiego do Agnieszki i zastanawia się nad ich opublikowaniem. "Wiesz, bo to taka piękna literatura".(...)

  W ten sposób - dzięki dzieciom Agnieszki i Jeremiego - mogą państwo już dzisiaj przeczytać te listy.                                  (Z Przedmowy Magdy Umer)

  Ponieważ do książki dołączony jest wspomniany audiobook, z „Listami na wyczerpanym papierze” można się zapoznać także w postaci książki słuchanej.

  Opinie

  Napisz opinię

  Listy na wyczerpanym papierze

  Listy na wyczerpanym papierze

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: