Obniżka! audiobook - Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia - Kuba Wojewódzki

Audiobook: Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

 

Kuba Wojewódzki

 

Kuba Wojewódzki

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wielka Litera

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,92 zł

-20%

39,90 zł brutto

31,92 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

  Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-8032-291-2
  Wydawca: Wielka Litera

  Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego.

  L’enfant terrible polskiego show biznesu.

  O jego medialnej osobowości powstały już prace naukowe, a typowa dla niego bezczelność stała się telewizyjną dyscypliną olimpijską.

  Pogromca osobowości płaskich i bez charakteru.

  Wyznawca zasady, że przeginanie pały to takie samo prawo obywatelskie jak udział w wyborach.

  Bohater kultury pop, gość z krainy próżności.

  Od dziecka lubił szokować, a rzeczywistość dawała mu do zabawy niezbędne gadżety i okoliczności. Chciał zostać aktorem, ale znawcy sceny prognozowali mu rolę halabardnika albo aktora grającego kroki za sceną. Został więc królem błaznów. Jego autobiografia to skarbnica błyskotliwych bon motów, genialnych ripost, ciętych komentarzy. Kronika medialnego żywota, którego intensywnością można spokojnie obdzielić kilku celebrytów, a gażą za odcinek talk show wykarmić powiat. To też opowieść człowieka zasmuconego kondycją myślenia społeczeństwa, które głowy używa głównie do potakiwania.

  Człowiek-kameleon, właściciel ego widocznego z kosmosu, genialny publicysta, człowiek instytucja, ojciec chrzestny i grabarz wielu karier.

  Kim jest Kuba Wojewódzki?

  Bezczelna, irytująca i bulwersująca – najlepsza autobiografia celebryty.

  Kuba Wojewódzki. Urodził się w 1963 r. W tym samym roku utworzono Zalew Zegrzyński. Dziennikarz, aktor, pisarz praworęczny. W dzieciństwie wyglądał tak, jakby go rodzice kupili na wyprzedaży garażowej. Ma wszystkie zalety, których nie chciał, oraz wady, do których się przyzwyczaił. Ironista z zawodu, prześmiewca z powołania. Jego poczucie humoru smakuje jak rosyjskie pestycydy. Specjalista od cudzych porażek. Ma tak przerośnięte ego, że w kinie zasiada na trzech miejscach jednocześnie.

  Pracował we wszystkich najważniejszych telewizjach, bo chciał. Nie pracował we wszystkich najważniejszych stacjach radiowych, bo nie chciał. Wybierany na różne stanowiska w różnych mediach. Posiadacz legendarnej fryzury sprawiającej wrażenie, jakby codziennie majstrował przy wysokim napięciu. Alkoholik lub jak wolą inni, całoroczny degustator. Był jurorem we wszystkich możliwych programach z jurorami. Mistrz świata w seksie przedmałżeńskim. Czasami sprawia wrażenie, jakby nie miał bezpośredniego połączenia między mózgiem a językiem. Mówi w pięciu językach, niestety nie jest w stanie porozumieć się w żadnym z nich. Jedyne ćwiczenia, jakie uprawia, to liczenie pieniędzy. Z zawodu kawaler. Mieszka w Warszawie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

  Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: