Kobiety z Czerwonych Bagien

Kobiety z Czerwonych Bagien
Audiobook w pliku

 

Grażyna Jeromin-Gałuszka

 

Monika Pikuła

 

9 godz. 38 min.

 

265 MB

 

Prószynski

 

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kobiety z Czerwonych Bagien

  Kobiety z Czerwonych Bagien

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2016

  Wzruszająca historia kilku pokoleń niezwykłych kobiet.

  W Czerwonych Bagnach od zawsze mieszkały kobiety. Mężczyźni pojawiali się tu na krótko i zaraz odchodzili. Na zawsze. Klątwa czy przypadek? Julianna, Amelia, Rozalia, Anastazja – kolejne pokolenia nauczyły się walczyć samotnie z przeciwnościami losu, który nie szczędził im tragicznych doświadczeń. To miejsce było ich azylem, dawało siłę i poczucie bezpieczeństwa.

  Do Czerwonych Bagien przyjeżdża Kornelia, najmłodsza z rodu samotnic, by dojść do siebie po niedawnych ciężkich przejściach. Ona też urodziła córeczkę i także wychowuje ją sama. Zbliża się dzień setnych urodzin prababki Rozy. Dla Kornelii będzie to początek nowego…

  Grażyna Jeromin-Gałuszka – absolwentka bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenopisarstwa w PWSFTViT w Łodzi. Publikowała utwory poetyckie i krótkie formy prozatorskie w czasopismach oraz w antologiach poetyckich. Laureatka ogólnopolskiego konkursu na temat filmowy zorganizowanego przez Agencję Scenariuszową i tygodnik „Film”. Współautorka scenariusza jednego z popularnych seriali telewizyjnych. Jej debiutancka powieść „Złote nietoperze” otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie literackim „Kolory życia”. Ponadto napisała powieści „Oczy Marzanny M.”, „Nie zostawiaj mnie”, „Magnolia”, „Gdybyś mnie kochała” i „Długie lato w Magnolii”.

  Opinie

  Napisz opinię

  Kobiety z Czerwonych Bagien

  Kobiety z Czerwonych Bagien