Promocja dnia

Obniżka! Złodziej twarzy

Złodziej twarzy
Audiobook w pliku

 

Jacek Dąbała

 

WŁODZIMIERZ PRESS

 

9 godz. 0 min.

 

248 MB

 

StoryBox

 

13,46 zł

-25%

17,95 zł brutto

13,46 zł za szt

Storybox

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Złodziej twarzy

  Złodziej twarzy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN
  978-83-61592-09-9
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Story Box

  Złodziej twarzy to kryminał Jacka Dąbały, powieściopisarza, literaturoznawcy, antropologa mediów, wieloletniego dziennikarza telewizyjnego. Opublikował powieści Telemaniak, Prawo śmierci, Pieszczochy losu, Diabelska przypadłość i Ryzykowny pomysł, jest także współautorem scenariusza do filmu Młode wilki Jarosława Żamojdy.

  Lektorem Złodzieja twarzy w wersji audio jest Włodzimierz Press, wybitny aktor telewizyjny, teatralny i dubbingowy, a także scenarzysta. Występował w wielu wybitnych filmach, między innymi w Europie, Europie Agnieszki Holland, Korczaku Andrzeja Wajdy, oraz gościnnie w znanych serialach, w Kryminalnych, PitBullu czy M jak Miłość.

  Złodziej twarzy przedstawia losy historię chirurga plastycznego i jego niezwykle pięknej żony. Pewnego dnia ta ostatnia, w wyniku wypadku lotniczego zostaje nieodwracalnie oszpecona. Jej mąż decyduje się wtedy na drastyczne posunięcie —chce dokonać przeszczepu twarzy. Od tej pory małżonkowie wiążę się ze światem przestępczym. Nie to jednak będzie ich największym problemem…

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Złodziej twarzy

  Złodziej twarzy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: