Jeszcze jeden dzień w raju

Jeszcze jeden dzień w raju
Audiobook w pliku

 

Aleksander Sowa

 

Grzegorz Emmanuel

 

5 godz. 40 min.

 

225 MB

 

Goneta

 

15,90 zł

15,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jeszcze jeden dzień w raju

  Jeszcze jeden dzień w raju

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Producent: Goneta

  „Jeszcze jeden dzień w raju” — jest książką na pograniczu obyczajowości i psychologii z kryminałem w tle. Wcale nie jest to raj. Bruno, opuszczony przez swoją ukochaną Beatkę, spotyka, a raczej najpierw poznaje ją podczas sesji GG w pracy. Piękna, drobna, blondynka omotuje go emocjonalnie, dochodzi do żarliwego romansu. Zaraz na początku znajomości Beatka zupełnie swobodnie przyznaje, że ma chłopaka, bardzo go kocha i mają plany w niedługim czasie wziąć ślub. Obecnie zaś mieszkają razem. Dziewczyna od samego początku jest intrygująca, piękna, zmysłowa i na przemian przyciągająca i odpychająca. Bruno chce ją rzucić i nie potrafi. Beata na to nie pozwala. Finał tej historii jest naprawdę zaskakujący. Nie wszyscy bohaterowie przeżyją. Przewija się tu też wątek byłej dziewczyny Bruna, Malwiny, która po niewczasie zauważa swój błąd i chce wrócić do swojego ukochanego. Gmatwa się to wszystko. Bruno w końcu pobije nowego narzeczonego Malwiny, Anglika, za to, że uderzył dziewczynę. Trzeba odsłuchać historię do końca, historię przeczytaną po mistrzowsku przez pana Grzegorza Emanuela. Profesjonalne wykonanie nagrania przez TR Studios w Warszawskim Piasecznie, u pana Tomasza Roguli daje doskonały efekt.

  Książka mało znana, ale świetnie nadająca się do słuchania dla relaksu — jesienią napisalibyśmy, że na długie zimowe wieczory, a latem, że na wspaniale pachnące upałem wieczory wakacji. Doskonale odrywa od rzeczywistości i wciąga w swoją fabułę.

  Aleksander SOWA — wcześniej występujący pod pseudonimem literackim Artur Szulc był jednym z pierwszych Twórców, który zdecydował się na współpracę z Goneta.net. Pierwotnie wydany e-book we wrześniu 2007 roku był opatrzony właśnie pseudonimem literackim. Rok później Goneta.net podjęła decyzję o wyprodukowanie audiobooka na podstawie powierzonego materiału. Obecnie pan Sowa podjął decyzję ujawnienia się jednak ze swoim prawdziwym nazwiskiem, wycofując ze sprzedaży e-booka opatrzonego pseudonimem.

  Opinie

  Napisz opinię

  Jeszcze jeden dzień w raju

  Jeszcze jeden dzień w raju

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: