Metoda oddychania

Metoda oddychania
Audiobook w pliku

 

Stephen King

 

Zbigniew Zapasiewicz

 

2 godz. 54 min.

 

79 MB

 

Albatros

 

25,01 zł

25,01 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Metoda oddychania

  Metoda oddychania

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Metoda oddychania”, która w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Zbigniewa Zapasiewicza, jest jedną z popularnych na całym świecie książek Stephena Kinga, autora m.in.: „Carrie”, „Miasteczka Salem”, „Lśnienia”, „Bastionu”, „Martwej strefy”, „Podpalaczki”, „Roku wilkołaka”, „Smętarza dla zwierzaków”, „Talizmanu”, Mrocznej połowy”, „Desperacji”.

  Słuchacze „Metody oddychania”, kolejnego opowiadania z tomu "Cztery pory roku", spotkają lekarza, który snuje opowieść o porodzie, jaki musiał odebrać w pewną Wigilię w bardzo drastycznych okolicznościach. Ciekawa budowa opowiadania nie pozwoli go przerwać ani na chwilę. Napisana świetnie,  znanym chyba wszystkim stylem Kinga teraz w wersji audiobook.

  Stephen King (ur. 21 września 1947 w Portland) — popularny amerykański pisarz, kojarzony głównie z horrorami i thrillerami. Czasami tworzył pod pseudonimem Richard Bachman. Autor, który uchodzi za najbogatszego pisarza na świecie, znany jest ze swojej działalności filantropijnej — jego dotacje przyczyniły się między innymi do utrzymania drużyny pływackiej Uniwersytetu Maine w rozgrywkach. Dodatkowo King przyznaje corocznie stypendia dla uczniów szkół średnich i college’u.

  Wiele z utworów pisarza zostało z powodzeniem sfilmowanych. Do najsłynniejszych ekranizacji jego dzieł należą: „Carrie” Briana de Palmy, „Miasteczko Salem” Tobe’a Hoopera, „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Misery” Roba Rainera,  „Skazani na Shawshank” oraz „Zielona mila” Franka Darabonta.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Metoda oddychania

  Metoda oddychania

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: