Skazani na Shawshank

Skazani na Shawshank
Audiobook w pliku

 

Stephen King

 

Zbigniew Zapasiewicz

 

4 godz. 2 min.

 

120 MB

 

Albatros

 

25,01 zł

25,01 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Skazani na Shawshank

  Skazani na Shawshank

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Skazani na Shawshank”, którzy w postaci audiobooka ukazują się w interpretacji Zbigniewa Zapasiewicza, są jedną z popularnych na całym świecie książek Stephena Kinga, autora m.in.: „Carrie”, „Miasteczka Salem”, „Lśnienia”, „Bastionu”, „Martwej strefy”, „Podpalaczki”, „Roku wilkołaka”, „Smętarza dla zwierzaków”, „Talizmanu”, "Mrocznej połowy”, „Desperacji”.

  Słuchacze „Skazanych na Shawshank” poznają opowieść o mężczyźnie niewinnie oskarżonym i skazanym na dożywocie. Zaczyna on nowe życie  więzieniu, musi stawić czoła sadystycznym strażnikom, czy też dyrektorwi, który nie dość, że jest oszustem to jeszce hipokrytą. Na szczęście Andy jest bardzo inteligentny, a zemsta jaką planuje zaskoczy nawet jego współwięźniów.

  Stephen King (ur. 21 września 1947 w Portland) — popularny amerykański pisarz, kojarzony głównie z horrorami i thrillerami. Czasami tworzył pod pseudonimem Richard Bachman. Autor, który uchodzi za najbogatszego pisarza na świecie, znany jest ze swojej działalności filantropijnej — jego dotacje przyczyniły się między innymi do utrzymania drużyny pływackiej Uniwersytetu Maine w rozgrywkach. Dodatkowo King przyznaje corocznie stypendia dla uczniów szkół średnich i college’u.

  Wiele z utworów pisarza zostało z powodzeniem sfilmowanych. Do najsłynniejszych ekranizacji jego dzieł należą: „Carrie” Briana de Palmy, „Miasteczko Salem” Tobe’a Hoopera, „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Misery” Roba Rainera,  „Skazani na Shawshank” oraz „Zielona mila” Franka Darabonta.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Skazani na Shawshank

  Skazani na Shawshank

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: