Jednym strzałem

Jednym strzałem
Audiobook w pliku

 

Lee Child

 

Wiktor Zborowski

 

15 godz. 28 min.

 

425 MB

 

Albatros

 

25,00 zł

25,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jednym strzałem

  Jednym strzałem

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-83-7359-986-4

  format: 13,5 x 9 cm
  Producent: Albatros

  Jednym strzałem”, powieść, która w wersji audiobooka ukazuje się w interpretacji Wiktora Zborowskiego, jest jedną z popularnych książek Lee Childa, autora między innymi „Poziomu śmierci”, Wroga bez twarzy” i „Podejrzanego”.

  Jack Recher główny bohater powieści Lee Child`a stanie przed kolejnym zadaniem. Ten twardziel z krwi i kości jest prawdziwm samotnikiem, który pojawia się i znika. Kiedy w mieście zostaje znaleziony seryjny morderca Recher dowiaduje się, że chce rozmawiać tylko z nim. Niesety sprawy się komplikują, kiedy złoczyńca zapada w śpiączkę pobity przez współwięźniów, a siostra mordercy zatrudnia do obrony piękną prawniczkę...

  Lee Child (ur. 29 października 1954 roku w Coventry) — brytyjski autor popularnych powieści sensacyjnych. Ich bohaterem jest Jack Reacher, były major amerykańskiej żandarmerii wojskowej. W swoim dorobku pisarskim Lee Child ma takie tytuły jak „Poziom śmierci”, „Umrzeć próbując”, „Wróg bez twarzy”, „Podejrzany”, „Echo w płomieniach”, „Bez pudła”, „Siła perswazji”, „Nieprzyjaciel”, „Jednym strzałem”, „Bez litości”, „Elita zabójców”, „Nic do stracenia”, „Jutro możesz zniknąć”, „61 godzin”, „Czasami warto umrzeć”, „Poszukiwany”, „Bez powrotu”.

  W filmowej wersji „Jednym strzałem” („One Shot”) w Jacka Reachera najprawdopodbniej wcieli się Tom Cruise.

   

   

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Jednym strzałem

  Jednym strzałem

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: