I wciąż ją kocham

I wciąż ją kocham
Audiobook w pliku

 

Nicholas Sparks

 

Grzegorz Mielczarek

 

8 godz. 48 min.

 

242 MB

 

Albatros

 

29,30 zł

29,30 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  I wciąż ją kocham

  I wciąż ją kocham

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • John Tyree po trudnym dzieciństwie swoją przyszłość widzi tylko armii Stanów Zjednoczonych. Załamany tym, że nie może zdobyć wyższego wykształcenia I nie ma żadnej dobrej pracy wstępuje w szeregi mundurowych. Przez przypadek, kiedy jest na przepustce, poznaje piękną dziewczynę. Savananah to spełnienie jego marzeń, pomimo różnych przeciwności piętrzących się przed nimi ich miłość trwa. Ale, czy wysawiona na poważną próbę nie załamie się? Wciągająca powieść z obrazem współczesnych Amerykanów.

  Nicholas Sparks (ur. 31 grudnia 1965 w Omaha) — popularny amerykański pisarz. Autor powieści: „Pamiętnik”, „List w butelce”, „Jesienna miłość”, „Na ratunek”, „Na zakręcie”, „Anioł stróż”, „Ślub”, „Trzy tygodnie z moim bratem”, „Prawdziwy cud”, „Od pierwszego wejrzenia”, „I wciąż ją kocham”, „Ostatnia piosenka”, „Bezpieczna przystań”, „Dla ciebie wszystko”.

  Książki Sparksa doczekały się licznych ekranizacji: w „Pamiętniku” Nicka Cassavetesa wystąpili Ryan Gosling oraz Rachel McAdams, a w „Liście w butelce” Luisa Mandoki — Kevin Costner, Robin Wright oraz Paul Newman.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  I wciąż ją kocham

  I wciąż ją kocham

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: