Najczarniejszy strach

Najczarniejszy strach
Audiobook w pliku

 

Harlan Coben

 

Wiktor Zborowski

 

10 godz. 40 min.

 

293 MB

 

Albatros

 

25,00 zł

25,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Najczarniejszy strach

  Najczarniejszy strach

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • W tej sprawie chodzi o coś więcej niż tylko zwykłą satysfakcję. Myron musi odnaleźć mężczyznę, który mógłby zostać dawcą szpiku. Szpiku potrzebuje Jeremy jego nieślubny syn, o którym dopiero się dowiaduje. Pomimo, że poznaje prawdziwe nazwisko mężczyzny nie może go znaleźć, jest podejrzenie, że on może być szukanym seryjnym porywaczem i mordercą. Czy Myron podoła sprawie, od której będzie zależało życie kogoś bardzo bliskiego? Posłuchajcie sami.

  Harlan Coben (ur. 4 stycznia 1962 w Newark w stanie New Jersey) — amerykański autor powieści kryminalnych, których akcja przeważnie rozgrywa się na obszarze stanów Nowy Jork i New Jersey. Jest autorem cyklu o przygodach Myrona Bolitara, byłego koszykarza i agenta sportowego w jednej osobie. Na cykl ten składają się między innymi: „Bez skrupułów”, „Krótka piłka”, „Bez śladu”, „Błękitna krew”. Dużą popularnością cieszą się także pozostałe książki autora, przykładowo „Mistyfikacja”, „Klinika śmierci”, „Nie mów nikomu”, „Bez pożegnania”, „Jedyna szansa”, W głębi lasu”.

  Prywatnie pisarz przyjaźni się z Danem Brownem, autorem „Kodu Leonarda da Vinci”. Panowie poznali się w bractwie Psi Upsilon.

   


  Opinie

  Napisz opinię

  Najczarniejszy strach

  Najczarniejszy strach

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: